Dalaman’da Takar güven tazeledi « Hamle Gazetesi

Dalaman’da Takar güven tazeledi

Bu haber 23 Ocak 2018 - 0:06 'de eklendi ve 663 kez görüntülendi.

Muğla’nın Dalaman ilçesinde Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanlığına yeniden Şevket Takar seçildi. Seçimin ardından kaybeden aday seçmenlere teşekkür ederken, kazanan adayın hain çıkışı salonda gerilime yol açtı.
Dalaman Kültür Merkezinde yapılan seçimin divan başkanlığını Ortaca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hüsamettin Karaşahin yaptı. Seçimde odaya kayıtlı 621 üye oy kullanırken, mevcut başkan Şevket Takar 345, diğer aday İsmet Akdeniz ise 271 oy aldı. 5 oy geçersiz sayıldı. Aday İsmet Akdeniz, seçim sonunda yeniden seçilen Şevket Takar’ın yanına giderek tebrik etti. Akdeniz, kendisine oy veren esnaflara desteklerinden dolayı teşekkür ederek salondan ayrıldı.
345 oyla yeniden seçilen Dalaman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şevket Takar ise seçimin ardından salondakilere hitaben yaptığı konuşmada yönetim kurulundan bazı isimlerin kendisine ihanet ettiğini savundu. Takar; “Aramızdaki, içimizdeki bazı yönetim kurulu arkadaşlarımız hainlik yaptı. Ben bu çocuğa 14 yaşından bu yana sahip çıktım. Hem bana ‘Allah razı olsun ağabey senin sayesinde mal varlığım oldu’ diyor. Birde arkamdan kuyumu kazıyorlar. Bunlar insanlıktan nasibini almamışlar. Ben yaptığım işi Allah rızası için yaptım. Hodri meydan bu kadar basit, kim ne derse desin. Ben onun gibi menfaat için olmadım burada. Çok özür dilerim, oy verenden de vermeyenden de Allah razı olsun. Oy verene de hizmet ettik vermeyene de hizmet ettik” dedi.
Takar’ın konuşması esnasında salondaki bazı kişiler tekrar seçilen oda başkanına tepki gösterdi. (İHA)

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.