Dalaman’da ‘Şehit Mehmetçik’ parkı açıldı

Bu haber 20 Ağustos 2014 - 3:15 'de eklendi ve 657 kez görüntülendi.

dlamanaparkDalaman’da yaklaşık üç yıldan bu yana atıl durumda bulunan Dalaman Belediyesi’ne ait Şehit Mehmetçik Parkı’nın açılışı yapıldı.

Haber Merkezi

Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz’ın yerel seçimlerde göreve gelmesinin ardından talimat vererek restore edilen ve tamamen dış görünüşü değiştirilen Şehit Mehmetçik Parkı açıldı. Açılışa Dalaman Kaymakamı Yılmaz Şimşek, Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, CHP İl Başkanı Mustafa Öztürk ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Açılış töreninde Dalaman Belediyesi tarafından lokma döktürüldü ve gün boyu tüm içecekler vatandaşlara ücretsiz dağıtıldı. Törende aynı zamanda yapılan ateş şovlar ve folklor gösterileri büyük ilgi gördü. Şehit Mehmetçik Parkı’nda yeni yapılan havuz, kış aylarında da hizmet vermeyi amaçlayan kapalı alan ve anfitiyatro vatandaşların beğenisine sunuldu. Açılışta konuşan Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, “Sadece Dalaman’ın değil, tüm bölgenin en güzel parklarından biri oldu. Kısa sürede tamamladığımız parkımız halkımıza hizmet vermeye başladı. Kış aylarında da yaptığımız kapalı alanımızda halkımız buradan faydalanabilecek” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.