Dalaman’da koyların ihalesi ertelendi

Bu haber 01 Eylül 2015 - 21:14 'de eklendi ve 737 kez görüntülendi.

koylarMuğla’nın Dalaman ilçesi sınırları içinde bulunan Küçük Sarsala, Göbün, Akbük ve Taşyaka koylarındaki mesire alanlarının ihale tarihleri ileri bir tarihe ertelendi.
Kadir Tamer
Muğla’nın Dalaman ilçesi sınırları içinde bulunan Küçük Sarsala, Göbün, Akbük ve Taşyaka koylarındaki mesire alanlarının ihale tarihleri ileri bir tarihe ertelendi.
Muğla Orman Bölge Müdürlüğü’nün resmi internet sitesinde, Taşyaka ve Akbük mesire alanının ihalesi 16 Eylül Çarşamba günü saat 14.00’de, Küçük Sarsala ve Göbün mesire alanının ihalesi 17 Eylül Perşembe günü saat 10.00’da Dalaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Atatürk Spor Salonunda aynı tarihlerde müsabakalar olması nedeni ile ileri bir tarihe ertelendi,.
Muğla Orman Bölge Müdürlüğü’nden alınan bilgiye göre, ertelemenin spor müsabakaları nedeniyle ileri bir tarihe ertelendiğini, ihalelerin iptal edilmediği kaydedildi. Küçük Sarsala, Göbün, Akbük ve Taşyaka koylarının ihalesinin önümüzdeki günlerde yapılacağı ve bu tarihin kamuoyuna açıklanacağı öğrenildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.