Dalaman’da iftar organizasyonu

Bu haber 24 Temmuz 2013 - 21:54 'de eklendi ve 910 kez görüntülendi.

dalamandaiftar1213214Ak Parti teşkilatlarınca yapılan iftarlar birbirinden renkli görüntülere sahne olmaya başladı. Binlerce kişinin hep birlikte sokakta iftar yaptığı organizasyonlara adeta vatandaş akın ediyor.

Haber Merkezi
Ak Parti teşkilatlarınca yapılan iftarlar birbirinden renkli görüntülere sahne olmaya başladı. Binlerce kişinin hep birlikte sokakta iftar yaptığı organizasyonlara adeta vatandaş akın ediyor.
Ak Parti Dalaman İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen İftar da coşkulu geçti. Dalaman Pazar yerinde yapılan iftarda 4.000 kişilik masa ve sandalye yetmedi.
İftara katılan Ak Parti Muğla milletvekili Ali Boğa, dünyanın hiçbir yerinde olmayan bize özel güzellikler yaşıyoruz. Eskiden sadece tv reklamlarında olan kilo metrelerce uzunluktaki iftar masaları artık hayata geçti. Anadolu insanı her şeyini paylaşıyor. Bu özel günlerde bolluk ve bereketi gösterdiği kardeşlik duygularıyla davet ediyor. Böylesi güzelliklerin ortasında iftar açmak şerefini yaşıyoruz. Bu güzellikleri bize yaşatan teşkilat arkadaşlarımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum dedi.
İftara, Muğla İl Başkanı, Dalaman İlçe Başkanı, Dalaman eski Belediye Başkanı ile Beyobası eski Belediye Baskanları, muhtarlar ve STK temsilcileri de katıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.