Dalaman’da Halil Kısacık göreve başladı

Bu haber 27 Temmuz 2017 - 1:24 'de eklendi ve 558 kez görüntülendi.

Muğla Orman Bölge Müdürlüğünde Dalaman Orman İşletme Müdürü olarak atanan Halil Kısacık yeni görevine başladı.

Metin Karakoç

Muğla Orman Bölge Müdürlüğünde rotasyon tayin döneminde yapılan atamalar sonrası görev devir teslimlerin son halkası Dalaman Orman İşletme Müdürlüğünde gerçekleştirildi. Antalya Gazipaşa Orman İşletme Müdürü olarak görevini yürütürken Dalaman Orman İşletme Müdürü olarak atanan Halil Kısacık yeni görevine başladı.

Görevine başlayan Halil Kısacık hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Muğla Orman Bölge Müdürü Mehmet Çelik, Kısacık’a yeni görevinde başarılar diledi. Önceki İşletme Müdürü Adem Acar halefi Halil Kısacık’ı çiçekle hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Halil Kısacık kimdir

1969 yılında Kahramanmaraş’ta doğdu. 1991 yılında İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Orman Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Yevmiyeli mühendis olarak Bolu Orman Bölge Müdürlüğünde bir süre çalışan Halil Kısacık 1994 yılında OGM bünyesinde Adıyaman Sincik Ağaçlandırma Mühendisi olarak görevine başladı.  1997 yılına kadar bu görevi yürüten Halil Kısacık 1997-2005 yılları arasında sırasıyla Bolu Gerede Köroğlu, Giresun Dereli ve Tirebolu, Bolu Mudurnu Güneytepe Orman İşletme Şefliği görevlerini yürüttü. 2005-2006 yıllarında Kemer Orman İşletme Müdür Yardımcılığı ve 2006-2010 yılları arasında Milas Orman İşletme Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2010-2011 yıllarında Antalya Orman Bölge Müdürlüğü Akseki Oman İşletme Müdürü olarak görev yaptı. 2011-2017 yılları arasında Antalya Gazipaşa Orman İşletme Müdürü olarak görev yaptı. Halil Kısacık evli ve 2 çocuk babası.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.