Dalaman uçuşlarında kolaylık

Bu haber 03 Ocak 2014 - 7:26 'de eklendi ve 782 kez görüntülendi.

getop65165265Günety Ege Turistik Oteller ve İşletmeciler Birliği (GETOB) Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Bülbüloğlu İstanbul’dan Dalaman Havalimanına yapılan tarifeli iç hat uçuşlarıyla ilgili bir önemli açıklama bulundu.
Haber Merkezi
GETOB Yönetim Kurulu olarak Rıza Ersoy ve Ali Hazar ile birlikte THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu’nun ile görüşen Başkan Bülent Bülbüloğlu, İstanbul ile Dalaman arasında yapılan tarifeli uçuşların pahalılığı ve yer bulma sıkıntısını dile getirerek yaşanılşan sorunlar ile ilgili bilgi verdi.
Bülbüloğlu’nun taleplerini dinleyen THY Başkanı Hamdi Topçu; “Madem böyle bir sıkıntı var, İstanbul Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanından Dalaman Havalimanına yapılan seferlerin bundan böyle büyük gövdeli uçaklarla yapılmasını sağlayacağım.Ayrıca Türk Hava Yolları 2014 Yaz mevsiminde Dalaman Havalimanı’na yapılan tarifeli iç hat günlük uçuş sayısını arttırarak Atatürk Havalimanından 8 sefer, Sabiha Gökçen Havalimanından 2 sefer, Ankara Esenboğa Havalimanından da 2 sefer uçuş gerçekleştirecek. Diğer havayolu firmalarının yapacakları seferlerle Dalaman Havalimanından uçmak artık daha kolay ve rahat olacak” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.