Dalaman Belediye Meclisi Mart ayı toplantısını yaptı

Bu haber 11 Mart 2015 - 1:36 'de eklendi ve 612 kez görüntülendi.

dalamannDalaman Belediye Meclisi Mart ayı olağan toplantısı, Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz başkanlığında yaptı.

Haber Merkezi

Dalaman Belediye Meclisi Mart ayı olağan toplantısı, Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz başkanlığında yaptı.
Yapılan Olağan Meclis Toplantısında; Dalaman Belediyesi, Dalaman Bisiklet Derneği ve Dalaman Kent Konseyi Başkanlığı tarafından ortak düzenlenecek olan 1.Dalaman Bisiklet ve Deniz Festivali’nin yapılabilmesi için üçlü protokol yapılması için Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz’a yetki verildi.
Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Ontaş Meclis Üyeleri Ülkü Yeşiltuna, Ahmet Orhan, Yüksel Kocapınar, Musa Doğan ve Mehmet Madenci’nin Uluslararası Berlin Fuarı’na katılmak için Almanya’ya gitmiş olmalarından dolayı Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda gündem maddeleri görüşüldü.
Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz Meclis toplantısında gündem maddeleri görüşülmeye başlanmadan önce katıldıkları Uluslararası Berlin Fuarı’nda yapılan faaliyetler hakkında meclis üyelerine bilgi verdi. Verilen bilgiden sonra ise, gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi.
Gündem maddeleri arasında yer alan Dalaman Belediyesi, Dalaman Bisiklet Derneği ve Dalaman Kent Konseyi Başkanlığı tarafından ortak düzenlenecek olan 1.Dalaman Bisiklet ve Deniz Festivali’nin yapılabilmesi için üçlü protokol yapılması için Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz’a yetki verilmesi konusu görüşülüp, oy birliği ile kabul edildi. Belediye Meclis Üyesi Telat Topçuoğlu’nun meclis üyeliğinden istifası ile ilgili meclis bilgilendirildi.
Son olarak Dalaman Kent Konseyi tarafından oluşturulan görüşler görüşüldü.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.