Daikin yüzde 35’e varan indirimle içinizi ısıtacak « Hamle Gazetesi

Daikin yüzde 35’e varan indirimle içinizi ısıtacak

Bu haber 26 Kasım 2015 - 23:55 'de eklendi ve 597 kez görüntülendi.

DAIKIN KLİMALARDA YÜZDE 35'E VARAN YIL SONU İNDİRİM KAMPANYASI-1İklimlendirmenin uzman markası Daikin, kışı sıcak geçirmek ve yazı serin serin karşılamak isteyenleri mutlu edecek bir kampanya başlattı. Daikin’in üstün teknoloji ve enerji verimliliğine sahip cihazları ile iklimlendirmede tasarruf ve konfor arayanları buluşturacak 2015 yıl sonu kampanyası, yüzde 20+15’e varan indirimler sunuyor.
Kadir Tamer
Dünya iklimlendirme sektörünün öncü markası Daikin, kış sezonunu sadece geniş bir ürün gamı ile değil, müşterilerini mutlu edecek indirimlerle karşıladı. Üstün teknolojik özelliklere sahip klimaları ile dört mevsim iklimlendirme konforu sunan Daikin, 2015 yılını yüzde 20 + yüzde 15’e varan bir indirim kampanyası ile uğurluyor.
Kış aylarında ısıtma konforunun klima ile kesintisiz olarak sağlanabileceğine dikkat çekmek amacıyla başlatılan kampanya Daikin’in en beğenilen 5 modelini kapsıyor. Bir yandan enerji tasarrufu yapıp, diğer yandan kışı sıcak, yazı serin serin yaşamak isteyenler Daikin’in 2015 yıl sonu indirim kampanyasından 31 Aralık tarihine kadar yararlanabilecek.
Daikin’in sezonsal verimlilik kriterlerine göre üretilen Kaira, Tegora, Miyora, Shira ve Emura split klima modellerine yüzde 35’e varan indirim uyguluyor. Yapı Kredi WorldCard sahiplerine hem indirim hem de taksit olanağı sunan Daikin, bu avantajdan yararlanmak isteyenleri 9 taksit veya 2 ay erteleme ile klima sahibi yapıyor.
DAIKIN Türkiye hakkında
Türkiye’de 1978 yılından beri distribütörler vasıtasıyla faaliyetlerini sürdüren Daikin, Temmuz 2011’de Airfel’i satın alarak Türkiye iklimlendirme sektörünün iddialı bir yatırımcısı olmuştur. Daikin Türkiye bugün ısıtma, soğutma ve havalandırma alanında Türkiye’nin en geniş ürün gamına sahip şirketidir. Daikin Türkiye çatısı altında bulunan Daikin ve Airfel markalarının iklimlendirme sektörüne yönelik kombi, klima üniteleri, panel radyatörler, fancoil, klima santralleri vb. farklı ihtiyaçlara uygun son teknoloji ile üretilmiş ürünleri bulunmaktadır. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Daikin Türkiye; 6 bölge müdürlüğü, 159 bayi, 8 Sakura bayi, 9 showroom, 500 satış noktası ve 500’ün üzerindeki yetkili servisiyle Türkiye’nin geniş bir coğrafyasına hizmet verebilmektedir. Türkiye’nin yanı sıra Doğu Avrupa, Türk Cumhuriyetleri, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’nın da Ar-Ge, üretim ve lojistik üssü olarak konumlanan Daikin Türkiye, CIS ülkelerinin (Azerbaycan, Özbekistan, Gürcistan, Türkmenistan, Kazakistan, Kırgızistan ve Ermenistan) ve Kuzey Irak ile KKTC pazarlarının sorumluluğunu da üstlenmiştir.
DAIKIN hakkında
Osaka-Japonya’da 1924 yılında kurulan Daikin Industries Ltd., bugün 145 ülkede 17 milyar doları bulan cirosu, 60.000’den fazla çalışanı ve 82 tane üretim tesisi ile dünya ısıtma, soğutma, havalandırma ve flurokimyasal ürünlerinde sektör lideridir. Konut, ticari ve endüstriyel iklimlendirme uygulamaları için müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını gözeten Daikin, tüm dünyada ürün geliştirme alanındaki öncü yaklaşımları ve entegre çözümlerinin rakipsiz kalitesi ve kullanışlılığıyla tanınmaktadır. Daikin Türkiye’nin de bünyesinde yer aldığı Daikin Europe NV, 1972 yılında Avrupa pazarına yenilikçi ürünlerini sunmak için Belçika Oostende’de kurulmuştur. Daikin Industries Ltd.’in yüzde 100 iştiraki olan Daikin Europe NV, 5.500 çalışanı, Belçika, Türkiye, Çek Cumhuriyeti (2), Almanya, İtalya ve İngiltere’deki 7 üretim tesisiyle Avrupa’nın en büyük klima, ısı pompası ve soğutma cihazı üreticisidir. Bugüne kadar 500.000’in üzerinde kurulumu gerçekleştirilen Daikin Altherma, Avrupa’da en çok satan ısı pompası sistemleridir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.