Çuval cinayetinde 3 kişi tutuklandı

Bu haber 06 Eylül 2014 - 0:30 'de eklendi ve 783 kez görüntülendi.

cuvalcinayetiMurat Dereli’nin katil şüphelisi olarak kız kardeşi, eniştesi ve arkadaşı tutuklandı.

Haber Merkezi

Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde kolları bağlı, kafası kesilmiş halde bulunan Murat Demir’in katil zanlısı olarak kız kardeşi, eniştesi ve arkadaşı tutuklandı.
Edinilen bilgiye göre, Götürkbükü mevkii Çataldağ ormanında elleri ayakları bağlanmış boğazı kesilmiş halde bulunan Murat Dereli’nin katil şüphelisi olarak kız kardeşi, eniştesi ve arkadaşı gözaltına alındı. Cinayetin ardından 6 kişi gözaltına alınmış delil yetersizliğinden serbest bırakılmıştı. Adliye getirilen 2 kız kardeşten H.D.E. tutuklandı. Diğer kız kardeş M.Ö ise denetimli serbest bırakıldı. Tutuklanan kız kardeş’in eşi S.E ve ölen Deren’in arkadaşı R.K tutuklanarak Muğla E Tipi Cezaevi’ne gönderildi.

Çuval içinde bulundu

Geçtiğimiz ay Götürkbükü mevkiinde bulunan Çataldağ ormanında elleri ayakları bağlı boğazı kesilmiş ve işkence görmüş bir ceset köylüler tarafından bulunmuştu. Olay yerine gelen jandarma ekipleri kişinin başka yerde öldürülüp ormana getirildiğini tespit etti. Yapılan araştırmaların ardından erkek cesedinin bir süre önce ceza evinden çıkan ve bir balık çiftliğinde çalışan Murat Demir’e ait olduğu öğrenilmişti.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
musteba karamanoglu 08 Eylül 2014 / 20:38

Olayin ne icin yapildigi maktulun yeni cezaevinden cikmis olmasi olayin namus icin. Yapilmis olabilecegi suphelerini getiriyor.İlerki. gunlerde olay. Acikliga kavusmus. Olur.Merhuma Allahtan rahmet es dost. Tanidik akrabalarina bassagligi ve sabirlar dilerim. Gecmis olsun.