Cumhuriyet coşkusunu deniz dibine taşıdılar

Bu haber 31 Ekim 2015 - 0:36 'de eklendi ve 752 kez görüntülendi.

CUMHURİYET COŞKUSUNU DENİZ DİBİNE TAŞIDILAR DENİZ DİBİNDE TÜRK BAYRAĞI VE ATATÜRK POSTERİ AÇTILARDeniz dibinde Türk bayrağı ve Atatürk posteri açtılar.

Muğla’nın Fethiye ilçesinde dalgıçlar, 5 metre derinlikte dev Türk bayrağı açarak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 92. yıldönümünü kutladı.
Dalış okulu dalgıçları yerli ve yabancı müşterileri ile birlikte Dalyan koyunda 5 metre derinlikte dev Türk bayrağı ile Atatürk posteri açtılar. Balıkların adeta resmi geçide geçtiği deniz dibindeki görsel şölen objektiflere de yansıdı. Fethiye’de faaliyet gösteren Elite dalış okulu dalgıçları, Burak Ediz Gerçeker, Berat Odabaş, Önder Diktaş, Turgay Doğan ve Yasemin Shaw ellerine aldıkları Türk Bayrakları ve Atatürk posteri ile Dalyan Koyunda defalarca dalış yaptı. Havanında güzel olması nedeniyle dalgıçlar ve öğrencileri olan turistler bu anı eğitmen Aydın Tanal’ın çektiği video ve fotoğraflardan da izlediler.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusunu deniz dibinde yaklaşık 5 metre derinlikte balıklarla birlikte kutlayan dalgıçlar adeta görsel bir şölen sundular. Dalgıçlar Türkiye Cumhuriyeti Değerlerinin Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün yerleştirdiği şekilde korunmasını isteyerek Türkiye’nin her türlü terör belasından bir an önce kurtulması gerektiğini söylediler. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.