Çözüm bekleyen yol kullanıma açıldı

Bu haber 21 Temmuz 2017 - 0:12 'de eklendi ve 417 kez görüntülendi.

Menteşe Belediyesi, Büyükşehir yasasıyla köyden mahalleye dönüşerek kendisine bağlanan belde ve köylere hizmet götürme çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Haber Merkezi

Menteşe Belediyesi, Büyükşehir yasasıyla köyden mahalleye dönüşerek kendisine bağlanan belde ve köylere hizmet götürme çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, “Uzun süredir yapım ve düzenleme çalışması yapılamayan Dağdibi ve Kafaca mahalleleri arasındaki yol ekiplerimiz tarafından modern ve güvenli hale getirilerek halkımızın hizmetine sunuldu” dedi.
Menteşe Belediyesi ekipleri tarafından Dağdibi ve Kafaca mahalleleri arasındaki 4,4 kilometrelik yolda sathi kaplama çalışması yapıldı.  Yapılan çalışma ile ilgili olarak bilgi veren Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Dağdibi ve Kafaca mahalleleri arasındaki yolda çok uzun süredir bakım ve onarım çalışması yapılamadığını belirterek, “Bölgede yaşayan vatandaşlarımız uzun zamandır bu yolun yapılmasını bekliyordu. Ekiplerimiz tarafından yapılan çalışmayla yol konforlu ve modern hale getirilerek halkımızın hizmetine sunuldu. Amacımız Menteşe ilçe merkezimizdeki vatandaşımızın sahip olduğu modern, konforlu ve güvenli yollara kırsal mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarımızın da sahip olmasıdır. Bu nedenle kırsala yönelik çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.