Çorbadan sonra makarna

Bu haber 20 Şubat 2013 - 8:39 'de eklendi ve 1.133 kez görüntülendi.

ogrencileremakarna1235642Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi öğrencileri için önce Muğla Valiliği, ardından Muğla Belediyesi’nin başlattığı çorba ikramının ardından, şimdi de Muğla Sıtkı Koçman Vakfı tarafından akşam saatlerinde makarna dağıtımı yapılıyor.
Haber Merkezi
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinde, Sıtkı Koçman Vakfı tarafından her gün Muğla Valiliği çorba dağıtım stantlarından 500 öğrenciye makarna dağıtımı yapılıyor.
Muğla Valiliği tarafından üç yıl önce sabahları başlatılan ücretsiz çorba dağıtımı uygulamasına geçtiğimiz aylarda Muğla Belediyesi de Çorba Çeşmesi ile katkıda bulunmuştu. Muğla Belediyesi’nin Çorba Çeşmesinden hem öğrenciler, hem de vatandaşlar yararlanırken, şehir Merkezi ve Kötekli Mahallesinde iki ayrı noktada çorba dağıtımı yapılıyordu. Muğla Valiliği tarafından dağıtılan çorba ise sadece kampüs alanında iki ayrı noktada dağıtımı yapılıyordu.
Valilik ve Belediyeden sonra Muğla Sıtkı Koçman Vakfı tarafından da akşam saatlerinde makarna dağıtımı uygulaması başlatıldı. 18 Şubat Pazartesi günü itibariyle başlayan ve eğitim süreci boyunca devam edecek makarna dağıtımı hafta içi her gün 500 öğrenciye ders çıkışı saat 16.30-17.30 saatlerinde Valilik çorba dağıtım merkezlerinde makarna dağıtımı yapılacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.