ÇOLAKOĞLU AİLESİ PETROL KRALLIĞINA GİDİYOR

Bu haber 13 Mayıs 2013 - 0:15 'de eklendi ve 3.349 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Çolakoğlu ailesi Muğla ve yöresinde petrol krallığına mı gidiyor? Geçtiğimiz hafta Perşembe günü Atatürk Bulvarı üzerinde beşincisini açtıkları benzin istasyonunda güzel bir gün yaşandı. Baba rahmetli Hasan ÇOLAKOĞLU’ndan gelen tertip ve terbiye rahmetli olan oğulları Halil İbrahim ÇOLAKOĞLU ve Ercan ÇOLAKOĞLU’nunda yıllarca insanlara karşı göstermiş olduğu sevgi ve saygıyı bugünde Çolakoğlu ailesinin devamını getirmeye çalışan Necati ÇOLAKOĞLU ve Uğur ÇOLAKOĞLU ve torun Hasan ÇOLAKOĞLU ’dur Muğla genelinde her kesim tarafından sevilen ve sayılan simalar olarak bilinmekteler. Öylede olduğu için yeni faaliyete geçen benzin istasyonundaki verilen kokteylde açılış kurdelesini kesen Muğla belediye başkanı Dr. Osman GÜRÜN bir konuşma yapıp Çolakoğlu ailesinin bu tür başarılı çalışmalarından dolayı kendilerine kutladı. AKP, CHP, MHP’den çok sayıda parti yetkilileri açışla katılıp hoşça sohbet etme imkânı buldular. Tabi bunun yanı sıra Muğla ve İlçelerinden de çok sayıda eş ve dostları gelip Çolakoğlu ailesine onurlandırdılar.
Orkestranın güzel parçaları karşısında çok sayıdaki bayanlar kendi aralarında müzik dinleyip açılışta renk kattılar. Gelen konuklara tek tek ilgilenen Necati ÇOLAKOĞLU, Uğur ÇOLAKOĞLU yarının petrol kralı olacak olanlardan rahmetli Ercan ÇOLAKOĞLU’nun oğlu Hasan ÇOLAKOĞLU Necati ÇOLAKOĞLU’nun oğlu Sinan ÇOLAKOĞLU açılışta kendilerine gösterilen ilgiden dolayı konuklara tek tek teşekkür ettiler. Çolakoğlu ailesi son yıllarda büyük bir hamle yaparak Bodrum Turgutreis’te Shell, Yatağan’da Petrol ofisi, Muğla’da Petrol ofisi, yine Muğla’da Shell, Köteklide Lukoil olmak üzere 5 tane benzin istasyonunun sahibi olmanın mutluluğunu yaşadılar. Çolakoğlu ailesi adına bir açıklama yapan Necati ÇOLAKOĞLU ve Uğur ÇOLAKOĞLU: Muğla adına ve Çolakoğlu ailesi adına güzel bir şeyler yapabiliyorsak ne mutlu bize. Bu vesile ile de bizleri onurlandıran tüm dostlarımıza Çolakoğlu ailesi adına çok teşekkür ederiz diye konuştular.
Bende diyorum ki böylesine deneyimli olan Çolakoğlu ailesi Muğla’ya daha büyük hizmetler verip adlarını güzelliklerle andıracaklarına inanıyorum. Yeni işyerlerinin de hayırlı olmasını diliyorum.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
ugur Çolakoğlu 17 Eylül 2015 / 11:17

Helal olsun ilgi çalışma azim ileriye donuk düşünceler daima başarı getirir. Kim olduğunu bilmiyorum ama ayni soyadı tasimaktan onur duydum