Çocuklar ilk defa askeri kışlayı ziyaret etti « Hamle Gazetesi

Çocuklar ilk defa askeri kışlayı ziyaret etti

Bu haber 23 Nisan 2013 - 20:52 'de eklendi ve 906 kez görüntülendi.

cocuklarkıslada21321346Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılış tarihi olan ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından tüm dünya çocuklarına armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde, Muğla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Vali Hüseyin Aksoy çocuk yuvasında kalan 41 çocuk Muğla İl Jandarma Komutanlığında misafir edildi.
Haber Merkezi
Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılış tarihi olan ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından tüm dünya çocuklarına armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde, Muğla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Vali Hüseyin Aksoy çocuk yuvasında kalan 41 çocuk Muğla İl Jandarma Komutanlığında misafir edildi. Öğretmenleri ile birlikte Muğla İl Jandarma Komutanlığını ziyaret eden çocuklar Muğla İl Jandarma Komutanı Jandarma Kurmay Albay Fevzi Kurşun tarafından karşılandıktan sonra Kışla Gazinosunda yemek ikram edildi. Vali Hüseyin Aksoy Çocuk yuvasından gelen çocuklara, askeri kışla ve jandarma tarafından yürütülen faaliyetlerin tanıtımı yapıldı. Çocuklar, birçok başarılı operasyona imza atan Narkotik ve bomba imha köpek timleri tarafından misafir edilirken, çocuklara yönelik hazırlanan gösteri sunuldu. Muğla İl Jandarma Komutanlığında ağırlanan çocuklara personel tarafından alınan çeşitli armağanlar verildi.
Muğla İl Jandarma Komutanlığı personeli ve aileleri tarafındarn sıık sık kaldıkları yuvada ziyaret edilen çocukların ilk olma niteliği taşıyan kışla ziyaretleri sırasında jandarma tarafından yürütülen faaliyetler çocukların büyük ilgisini çekti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.