Çocuk cesedi karaya vurdu

Bu haber 29 Temmuz 2013 - 10:00 'de eklendi ve 1.192 kez görüntülendi.

cocukcesedikarayavurdu13213416541313Bodrum’un Çatalada açıklarında bir çocuk cesedi bulundu. Cesedin İstanköy açıklarında batan zodyakta kaybolan kaçak göçmenlerinden biri olma ihtimali üzerinde duruluyor.
Haber Merkezi
Bodrum’un Çatalada açıklarında bir çocuk cesedi bulundu. Bodrum’a bağlı Turgutreis beldesi çatalada açıklarında bir erkek çocuk cesedi bulundu. 11 nolu sahil güvenlik ekipleri tarafında devriye sırasında bulunan ceset Sahil Güvenlik ekipleri tarafından Turgutreis Sahil Güvenlik limanına getirildi. Limanda üzerinde kimlik bulunmayan ceset savcı tarafından incelendi. Cesedin İstanköy açıklarında batan zodyakta kaybolan kaçak göçmenlerinden biri olma ihtimali üzerinde duruluyor. Çocuğun üstünden her hangi bir kimlik ve bilgiye ulaşılamadı. 8 yaşlarındaki çocuğun cansız bedeni Muğla Adli Tıp Kurumuna gönderildi.
Öte yandan Yunan yetkililerden edinilen bilgilere göre, dün sabah saatlerinde kaybolan 12 göçmenin arasında 1 hamile bayan ve 5 çocuğunda olduğu iddia edildi. Ege denizi açıklarında şiddetli fırtına nedeniyle sahil güvenlik ekiplerinin Suriyeli göçmenleri aramayı bıraktığı da edinilen bilgiler arasında yer aldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.