Çobanlar Mermer’den İftar Yemeği

Bu haber 06 Temmuz 2015 - 1:08 'de eklendi ve 1.187 kez görüntülendi.

cobanlarrrMübarek Ramazan Ayı’nın başlaması ile Yatağan’da iftar yemekleri sürüyor. Belediye Yemekhanesi’nde verilen iftar yemeklerinin ev sahipliği bu kez Çobanlar Mermer yaptı.
Hüseyin Kocabıyık
Yatağan’da iftar yemekleri devam ediyor. Yaklaşık 20 günden bu güne dek ilçede bulunan Mermer sektörü her gün belediye çok amaçlı salonda yemek vermeleri fakir ve fukara vatandaşları sevindirmekte. Önceki günde Muğla yöresinin mermer fabrikasının sahipleri olan Çobanlar Mermer iftar sofrası yemeği verdi.
Belediyenin organize etmiş olduğu iftar sofrası yemeğinde Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün CHP İl Başkanı Mürsel Alban, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, Prof. Dr. Gürol Ergin ve çok sayıda vatandaş topluluğu hazır bulundu. Başkan Işık: Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Osman Gürün ve CHP İl Başkanı Mürsel Alban’ın iftar sofrasına gelmeleri bizim için bir onurdur. Çobanlar Mermer patronlarından Mehmet Ali Bey ve kardeşlerine katkılarından dolayı teşekkür ederiz dedi. Başkan Gürün ise: Bu tür etkinlikler belediyemizin yapacağı en önemli işlerden biridir. Mübarek Ramazan Ayı İslam ülkelerine hayırlı olsun dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.