Çobanlar Mermer Yönetim Kurulu Başkanı Sami Çoban: “Her zaman devletimizin yanındayız” « Hamle Gazetesi

Çobanlar Mermer Yönetim Kurulu Başkanı Sami Çoban: “Her zaman devletimizin yanındayız”

Bu haber 12 Kasım 2015 - 0:00 'de eklendi ve 1.771 kez görüntülendi.

Her zaman devletimizin yanındayız (2)Çobanlar Mermer Yönetim Kurulu Başkanı Sami Çoban, son günlerde kamuoyunda kendileri ve firmaları adına ortaya atılan bazı iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirterek, “Devletin tüm kurum ve kuruluşlarına tam bir itaatle bağlı olduk ve bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Gerek şahsımın, gerekse temsilcisi olduğum Çobanlar Mermer ve grup şirketleri ile ortakları ve yöneticilerinin herhangi bir cemaat, camia, grup ve buna benzer oluşumlarla bir arada anılmamasını istiyoruz” dedi.
Kadir Tamer
Çobanlar Mermer Yönetim Kurulu Başkanı Sami Çoban, son günlerde kamuoyunda kendileri ve firmaları adına ortaya atılan bazı iddialar üzerine bir açıklama yaptı. Açıklamada ortaya atılan iddiaların asılsız olduğunu kaydeden Sami Çoban, her zaman devletin yanında olduklarını ve bundan sonrada olmaya devam edeceklerini söyledi.
Kamuoyunda dolaşan iddialarla ilgili olarak konuşan Sami Çoban, “Bir süredir gerek şahsım gerekse temsil ettiğim Çobanlar Mermer olarak aslı astarı olamayan iddialar ortada dolaşmaktadır. Beni 20 yılı aşkın bir süredir tanıyan herkes bilir ki, Türk milliyetçisi olarak milli ve manevi değerlere bağlı olduğumu, devlete, millete, ülkeyi yöneten hükümete, devleti temsil eden tüm kurum ve kuruluşlara saygı ve sevgide kusur etmemişimdir. Tam aksine devletimizin tüm kurum ve kuruluşları ile idarecilerine karşı bir vatandaş ve işadamı olarak her zaman yanlarında ve destekçisi olmuşumdur. Temsil ettiğim Çobanlar Mermer ve grup şirketleri ve ortakları da 30 yıldır devletimizin, milletimizin, hükümetimizin, kamu kurum ve kuruluşlarımızın yanında olmuş, her zaman da maddi ve manevi olarak desteklemiş ve desteklemeye de devam edecektir” dedi.
Devletimizin yanındayız
Devletin karşısında olan ve tehdit oluşturan hiçbir oluşumun yanında olmadıklarını kaydeden Çobanlar Mermer Yönetim Kurulu Başkanı Sami Çoban, açıklamasına şöyle devam etti:
“Gerek şahsım, gerekse temsilcisi olduğum Çobanlar Mermer ve grup şirketleri ile ortakları, yöneticileri, devletin, milletin, hükümetin kurum ve kuruluşların karşında olan ve tehdit oluşturan hiçbir oluşumun yanında olmamış, bundan sonra da olmayacaktır. Devletin tüm kurum ve kuruluşlarına tam bir itaatle bağlı olduk ve bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Gerek şahsımın, gerekse temsilcisi olduğum Çobanlar Mermer ve grup şirketleri ile ortakları ve yöneticilerinin herhangi bir cemaat, camia, grup ve buna benzer oluşumlarla bir arada anılmamasını istiyoruz. Bizi tanıyan ve tanımayan tüm Muğla halkı ile kamuoyuna gerçeklerin bilinmesi için bu basın açıklaması yapılmıştır.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.