Coante, bayileri ile iftar yemeğinde buluştu

Bu haber 05 Haziran 2018 - 0:43 'de eklendi ve 541 kez görüntülendi.

Ermaş Mermer’in büyük ses getiren yatırımı Coante Kuvars Yüzeyler; kalitesi ve kurumsal yönetim anlayışı ile istikrarlı büyümesine davam ediyor. Coante; bayileri ile ramazan ayında İftar yemeği Organizasyonu için Restoran’da buluştu.

Muhittin Direk

Ermaş Mermer’in büyük ses getiren yatırımı Coante Kuvars Yüzeyler; kalitesi ve kurumsal yönetim anlayışı ile istikrarlı büyümesine davam ediyor. Coante; bayileri ile ramazan ayında İftar yemeği Organizasyonu için Restoran’da buluştu. Coante Ana Bayileri ve misafirleri için düzenlenen iki günlük organizasyon Türkiye’nin çeşitli illerinden Muğla’ya gelen katılımcıların fabrika gezisi ile başladı. Ardından Misafirler ile küçük bir söyleşi gerçekleştirip iftar yemeği için Altınkalp Restoran’a geçildi.

Coante Genel Müdür Kenan Erdem’in hoş geldin konuşmasının ardından, Coante Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı Kemal Ercan; “Değişik İllerden buraya gelerek Fabrikamızı gelip gördünüz, Ürünlerimizi inceleme fırsatı buldunuz. Bizleri kırmayarak buraya gelen tüm bayilerimize teşekkür ediyorum “dedi.

Coante’nin reklam ve pazarlama faliyetleri ile ilgili Kurumsal İletişim ve Pazarlama yöneticisi Burak Altınsaoy tarafından küçük bir sunum gerçekleştirildi. Sunumun ardından iftar yemeğine geçildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.