Cinaz Köyceğiz’de seçmeniyle birlikte

Bu haber 19 Mayıs 2015 - 1:40 'de eklendi ve 645 kez görüntülendi.

cinazzzYatağanlı MHP Milletvekili Adayı Prof. Dr. Peyami Cinaz’dan dur durak yok. Tüm ilçeleri karış karış gezen Milliyetçi Hareket Partisi Muğla Milletvekili Adayı Prof. Dr. Peyami Cinaz seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.
Hüseyin Kocabıyık
Seçim çalışmaları kapsamında tekrar Köyceğiz ilçesini ziyaret eden MHP Muğla Milletvekili 2. sıra adayı Prof. Dr. Peyami Cinaz Köyceğiz’de ev ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Köyceğiz halkıyla tek tek görüşen Cinaz, vatandaşlarla sohbet edip, sorun ve isteklerini dinledi.
Milliyetçi Hareket Partisinin beyannamesinden bahseden Cinaz ; “Beyannamemiz tüm halkımızın sorunlarını kapsayan, bu sorunlara çözüm olacak niteliktedir. Köylü, esnaf, çiftçi, memur, özel güvenliğine kadar tüm sorunlar irdelenmiş ve çözümleri mantıklı olarak belirlenmiştir. Milliyetçi Hareket Partisi yapamayacağı sözleri vermez. İktidarımızda beyannamemizde yazdığımız tüm şartları gerçekleştireceğiz. Büyük şehir yasasını iptal edip eski haliyle, yerinde yönetime döneceğiz. Orman arazini bedelsiz olarak köylü halkımızın kullanımına açacağız. Muhtaç ailelere ayda 700 TL aile desteği ve Çiftçiye mazotu 1,75 TL’den vereceğiz. Atanamayan öğretmen kalmayacak. Emekliye yılda 2 kez toplam 2800 TL maaş vereceğiz, asgari ücret 1400 TL olacak, öğrenciye faizsiz 10.000 TL kredi imkanı sağlayacağız, 2/B sorununu çözeceğiz. Bu saydıklarım gibi birçok madde beyannamemizde yer almaktadır. Büyük bir kısmı ekonomik alanlarla ilgilidir. Muğla’mızın, ülkemizin sorunlarını çözmeye birbirinden üstün kadrolarımızla hazırız ve Milliyetçi Hareket Partisi olarak tek başımıza iktidara talibiz” dedi.
Köyceğiz halkıyla vedalaşan Prof. Dr. Cinaz seçim çalışmalarına diğer ilçe ve köylerde devam etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.