Cinas’a Fethiye ve Seydikemer’de gönülleri fethetti

Bu haber 30 Mart 2015 - 0:22 'de eklendi ve 629 kez görüntülendi.

cinassMHP Muğla Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Peyami Cinas, Fethiye Seydikemer’de partililer ile kucaklaştı.

Hüseyin Kocabıyık

MHP Muğla Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Peyami Cinas, Fethiye Seydikemer’de partililer ile kucaklaştı. Kendisine gösterilen ilgiden son derece memnun kalan Cinas, böyle ilgi ile karşılaşacağını hiç düşünmediğini söyledi.

Fethiye’de ki parti binasında gerçekleşen toplantıda konuşan MHP İlçe Başkanı Cengiz Çay, “Partimiz içinde böylesine değerli bir bürokratın MHP’den aday adayı olması bizim için büyük bir kazançtır. Peyami Bey yıllarını hem bürokratlıkta hem de ülkücü gençlikte geçiren, vizyonu düzgün Türkiye’de ender olan insanlardan biridir. İnşallah ön sıralarda yer alırda Muğla adına ayrı bir güzellik olur” dedi.

Daha sonra konuşan Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Peyami Cinas, birlik ve beraberlik içinde MHP’yi iktidara taşıyacaklarını belirterek “Ülkenin durumunu görüyorsunuz. Birlik ve beraberlik içinde olmanın zamanı geldi” dedi. Cinas daha sonra Seydikemer İlçesinde partililer ile buluştu.

Prof. Dr. Peyami Cinas, Seydikemer’de de MHP İlçe Başkanı Abdullah Küçükbozbaş ve yönetim kurulu üyelerinin ilgisi ile karşılandı. Aday adayı Cinas burada da yapmış olduğu konuşmasında, “Gümbür gümbür iktidara geliyoruz. Sizlerden tek istediğimiz gece gündüz durmadan çalışmak olacaktır” dedi.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.