Çim hokey takımından ziyaret

Bu haber 16 Ocak 2014 - 19:51 'de eklendi ve 1.051 kez görüntülendi.

cimokey6156156Çim Hokeyi Milli Takımı Menteşe Toplum Sağlığı Merkezi ve Menteşe İlçe Sağlık Müdürlüğü’nü ziyaret ettiler.
Haber Merkezi
Çim Hokeyi Milli Takımı Menteşe Toplum Sağlığı Merkezi ve Menteşe İlçe Sağlık Müdürlüğü’nü ziyaret ettiler.
Çim Hokeyi Milli Takım Antrenörü Serkan Şen ve beraberinde Muğla Özel İdare Spor Kulübü Hokey Takımı Milli Sporcuları Yunus Emre Arslan, Meltem Çelik ve Süper Lig de mücadele eden takımın A takım oyuncuları Cem Eldem, Burak Duman, Gülten Turgut, Meryem Aşık, Muhammed Belge ile birlikte ziyaretlerini gerçekleştirdi. Sekiz Milli Sporcunun bulunduğu ve üniversiteli gençlerden oluşan takımlarımız, yeni kurulan Menteşe İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne çalışmalarında başarılar dilediler. Hareketli Yaşam Yürüyüşüne de katılarak destek veren takımlar, Toplum Sağlığı Merkezi İdaresi’nden ‘Sporcu Beslenmesi ve Sporcu Sağlığı’ konularında eğitim talep ettiler.
İlçe Sağlık Müdürü ve Toplum Sağlığı Merkezi Sorumlu Hekimi Dr. Zelal Üzeyiroğlu tarafından kendilerine her türlü eğitim desteği verileceği sözü sporculara verilirken, başarılı spor yaşamlarını eğitimlerini de aksatmadan sürdürmeleri ve sağlıklı yaşamın baş düşmanı sigara kullanımından uzak durmaları konusunda uyarıldılar.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.