Çil ailesinin acı günü

Bu haber 28 Haziran 2014 - 0:43 'de eklendi ve 1.509 kez görüntülendi.

cilaialesiMuğla Sağlık İl Müdür Yardımcısı olan kısa bir süre önce de Manisa’ya tahini çıkan Erdal Çil’in annesi Necmiye Çil hayatını kaybetti.

Cem Durna

Muğla Sağlık İl Müdür Yardımcısı olan kısa bir süre önce de Manisa’ya tahini çıkan Erdal Çil’in annesi Necmiye Çil hayatını kaybetti. Necmiye Çil 15 gündür geçirdiği ameliyat sonrası Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi altındaydı. Perşembe akşamı fenalaşan Çil, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı. 73 yaşında hayatını kaybeden Çil’in cenazesi, Kurşunlu camisinde Cuma namazının ardından kılınan cenaze namazı ile Yeni Şehir Mezarlığına defnedildi.

Çil’in cenazesine Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yusuf Ziya Erdil, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Kariptaş, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Çelebi ile Çil ailesinin yakınları katıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
osman kıvrak 29 Haziran 2014 / 14:03

aziz kardeşim erdal bey’e başsağlığı ,merhumeye Allah’tan mağfiret dilerim.başımız sağolsun.Biz Allah’tan geldik;ona döneceğiz.