Çiçek Bahçesi’nin ilk adım şöleni

Bu haber 28 Mayıs 2015 - 0:23 'de eklendi ve 1.203 kez görüntülendi.

cicekbahcesiiMuğla Menteşe Dumlupınar İlkokulu 1-E sınıfı öğrencilerinin hazırladığı “Çiçek Bahçesi İlk Adım Şöleni” etkinliği velileri büyüledi.

Hafize Ataseven

Muğla Menteşe Dumlupınar İlkokulu 1-E sınıfı öğrencilerinin hazırladığı “Çiçek Bahçesi İlk Adım Şöleni” etkinliği velileri büyüledi. Minikler 2014- 2015 eğitim öğretim yılı boyunca öğrendiklerini sergilerken, hazırladıkları dans gösterileri ve skeçler ile marifetlerini de gösterdiler.

Öğrenim hayatlarına bu yıl başlayan ve becerilerini “Çiçek Bahçesi İlk Adım Şöleni” sergileyen 1-E sınıfı öğrencileri anne ve babalarına duygulu anlar yaşattılar. Birbirinden güzel skeç, oyun ve şiirler söyleyen minik öğrenciler yeteneklerini sergileyerek, velilerden büyük alkış topladılar. Çiçek Bahçesi Bahçıvanı, Sınıf Öğretmeni Üzeyir Engin Demirel, gösteri hakkında yaptığı konuşmada “Çocuklarımız ilk önce harfleri, ardından okumayı yazmayı öğrendiler. Becerilerini neler yapabildiklerini gördünüz başka söze gerek yok hepsi benim birer çiçeğim. Beni destekleyen tüm arkadaşlarıma velilerime ve yüreklerini ortaya koyan çocuklarıma teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
MERGEN 28 Mayıs 2015 / 11:26

harika bir şölendi. Öğretmenimin emeğine yüreğine sağlık.