CHP’nin Kalesini Yıkan İkili Sayın Toksöz ve Eşi « Hamle Gazetesi

CHP’nin Kalesini Yıkan İkili Sayın Toksöz ve Eşi

Bu haber 06 Mayıs 2019 - 0:33 'de eklendi ve 1.020 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım Yatağan’da CHP’nin kalesini yıkan ikili, evet bu isimler kimler diyeceksiniz AK Parti’den yeni belediye başkanı olan Makine Mühendisi Mustafa Toksöz ve diğer isim ise eşi olan İnşaat Mühendisi Ümmühan Toksöz hanımefendi. Bilindiği üzere Yatağan yarım asır yıldan bu yana CHP Belediye Başkanları tarafından yönetiliyordu. Ama şimdi ne oldu da Yatağan Belediyesi’ni CHP’den Ak Parti’ye geçti, evet onu da anlatacağım yeni belediye başkanı olan Makine Mühendisi Mustafa Toksöz ve eşi Muğla Ak Parti İl başkanı olan İnşaat Mühendisi Ümmühan Toksöz ile birlikte AK Parti Kadın Kolları AK Parti Gençlik Kolları ve çok sayıda partililerle birlikte başta Yatağan ilçesi olmak üzere 39 mahalledeki evlere tek tek gidip oy istemeleri ve vatandaşlara karşı güler yüzlülükle muhabbet etmeleri sonrası 3450 oy fazlası ile AK Parti Yatağan Belediye Başkanlığı seçimlerini kazandı.

Sevgili okurlarım Yatağan’a yeni belediye başkanı seçilen Mustafa Toksöz çok sayıda gençlere iş vaadinde bulunması yine ayrıca ilçe ve köylerin çehresini değiştirip yatırımlar yapılması için hükümetten söz aldığını vaat ettiği projelerin hepsini 5 yıl içinde gerçekleştireceğini dile getirdikten sonra bırakın Ak Parti seçmenini CHP’den çok sayıda partililer ise oylarını AK Parti iktidarına değil Mustafa Toksöz’ün şahsına verdiklerini alenen dile getirebiliyorlar.

Sevgili okurlarım Yatağan Belediyesi bir değişiklik istiyordu o da oldu. Sayın Toksöz işe başlar başlamaz ilk icraatı belediye içinde personeli disipline çevirmesi oldu. Bu da vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı. Başkan Sayın Toksöz önümüzdeki güler içinde de personel arasında değişiklikler yapacağı da anlatılıyor. Belediye Meclisi Başkanlığı’nı da Maden Mühendisi olan saygın bir isim Emre Karaöz getirilirken diğer ilçelerin çoğunda belediye başkan yardımcısı atanırken Yatağan’da hala atanmaması dikkate çekti. Elbette Sayın Başkan Mustafa Toksöz’ün kendisine göre düşünceleri olabilir. O nedenle o işi konuşmayalım desen iyi olur.

Sevgili okurlarım konunun sonuna gelecek olursanız Yatağan’ın gelişmesi ve yatırımların yapılması için Sayın Toksöz şimdiden Ankara temaslarına başladı bile. Bu da Yatağan’ın yeni belediye başkanı Mustafa Toksöz ve eşine başarılar diliyorum. Bu ikili yazımın başında da söylediğim gibi aylarca ev ev dolaşıp Yatağan’da seçimi almasını bildiler. O nedenle tekrar kendilerini kutluyorum sevgili okurlarım.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.