CHP’nin Fethiye Siyasetinde Neler Oluyor « Hamle Gazetesi

CHP’nin Fethiye Siyasetinde Neler Oluyor

Bu haber 30 Ekim 2017 - 0:30 'de eklendi ve 834 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, köşemde Fethiye siyasetinden pek fazla yazı yazma imkanım olmadı ama son gümlerde almış olduğum bir bilgi var. Uzunca bir dönem Fethiye Ölüdeniz Belediye Başkanlığı görevinde bulunan Keramettin Yılmaz CHP’den Fethiye Belediye Başkanlığı için 3 yıl önce seçimlere girmişti. Ancak fazla çalışamadığı için yapılan Fethiye Belediye Başkanlığı seçimini kaybetmişti. Ama seçimleri kaybetmesine rağmen aradan geçen 3 yıl içinde yine CHP adına çalışmalarını sürdürmüş değerli bir şahsiyettir.

Sevgili okurlarım, Ölüdeniz’in eski Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz yöresinde saygın bir isim olarak bilinir. Çünkü kendisinde efendilik, mütevazılık ve insanlara karşı saygınlığını elden bırakmayan güler yüzlü bir değerdir. Sevgili Keramettin Yılmaz bugün de eş ve dostları ile devamlı diyalogu elden bırakmaz. İşte öylesine can dostu değerli bir siyasetçidir. Fethiye siyasetinde adı devamlı güzelliklerle anılır. Öyle de olduğu için toplulukta yeri ender olan simalardan biridir sevgili Keramettin Yılmaz.

Sevgili okurlarım, Sayın Yılmaz partinin genç kesimine olsun, orta kesimi olsun hele hele deneyimli kurt politikacılarla devamlı diyalog içindedir ve bugün de önceden olduğu gibi parti adına her türlü güzellikleri yerine getirdiği söylenir. Yani anlayacağınız dürüst bir politikacıdır sevgili Keramettin kardeşimiz. Bilirsiniz Fethiye CHP siyaseti biraz karışıktır. Değişik ağızlardan konuşmalar çıkar. Ama hiçbir zaman Sayın Yılmaz’da bu kişiliği göremezseniz.

Sevgili okurlarım, tüm Fethiyelilerin bildiği gibi CHP içinde yöneticilik yapan bazı kişiler yapmış oldukları çok önemli hatalarla partiye zarar vermiş ve bugün de bu şahıslar CHP içinde dışlanmışlardır. Hangi parti olursa olsun bir siyasetçi yapmış olduğu çok önemli hatalarla olsun hem parti içinden hem de topluluktan silinirsin diyenler Fethiye’de çoğunluktalar. Ben de diyorum ki bir siyasetçi her yönü dört dörtlük olacak aksi takdirde Fethiye’de birilerinin yok olduğu gibi yarında siz partili olarak yok olursunuz der Ölüdeniz’in eski Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz’a önümüzdeki siyaset yapacağı yıllarda başarılar diliyoruz sevgili okurlarım.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.