CHP’li gençlerden Başkan Acar’a ziyaret « Hamle Gazetesi

CHP’li gençlerden Başkan Acar’a ziyaret

Bu haber 30 Ocak 2015 - 0:04 'de eklendi ve 571 kez görüntülendi.

chpliCumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları, yeni yönetimini belirledikten sonra Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar’ı makamında ziyaret etti.

Haber Merkezi

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları, yeni yönetimini belirledikten sonra Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar’ı makamında ziyaret etti.

Temiz siyaset ve dik duruşu ile Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar’ın kendilerine ilham verdiğini belirten Gençlik Kolları Başkanı Hasan Yücel, “Gerek dik duruşunuz gerekse sergilediğiniz tavır ve gençlere verdiğiniz tavırla bizlere ilham kaynağı oldunuz. Biz gençler olarak oturup bir yerlerde ülkenin durumunu eleştirmektense elimizi taşın altına koyalım diye düşündük” dedi.
Siyaset yapmanın oldukça güç olduğu bir ortamda gençlerin büyük bir cesaret sergilediğini belirterek tebrik eden Başkan Acar ise, “Ülkenize karşı duyduğunuz sorumlulukla siyasete girmeniz gurur verici bir davranış. Bu ülkenin bir vatandaşı olmanın, bizim varlığımızı, mevcudiyetimizi bize bağışlayan ve bunun için kanını akıtan şehitlerimize karşı sorumluluğumuz gereği bu ülke için mücadele etmenin önemli olduğunu düşünüyorum. Hepiniz gönülden kutluyor ve başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.