CHP’li gençler seçim startını verdi

Bu haber 05 Ocak 2014 - 18:34 'de eklendi ve 768 kez görüntülendi.

chpgencler651652Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum Gençlik Örgütü tarafından “2014 Bodrum Gençlik Buluşması” düzenledi.
Haber Merkezi
Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum Gençlik Örgütü tarafından “2014 Bodrum Gençlik Buluşması” düzenledi.
Gecede yapılan konuşmalarda birlik beraberlik mesajları verilirken Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ise gençlere “ben de içinizden biriyim” diyerek seçim sürecinde çok çalışılması gerektiğini vurguladı. 2014 yerel seçimlerinin laik Cumhuriyet için büyük önem taşıdığını belirten Kocadon, “Sevgili gençler, biz laik Türkiye Cumhuriyetinin son kalesiyiz. Bunu asla unutmayın.” dedi.
Trafo Bodrum’da düzenlenen etkinliğe Bodrum Belediye Başkanı CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocadon, Yalıkavak Belediye Başkanı Mustafa Saruhan, CHP İlçe Başkanı Recai Seymen, CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Erhan Çetinkaya, CHP Muğla Gençlik Kolları Başkanı Mahir Akgül, CHP Bodrum Gençlik Kolları Başkanı Emrah Kaplan, CHP’li belediye meclis üyeleri ve parti yöneticileri başta olmak üzere çok sayıda partili genç katıldı.
CHP Bodrum Gençlik Kolları Başkanı Emrah Kaplan gecede yaptığı konuşmada, Bodrum gençliği olarak gece gündüz demeden sıkı bir şekilde çalıştıklarını ve daha büyük bir şevkle çalışmaya devam edeceklerini belirterek “Yarından itibaren buradaki kalabalığın hem seçim ofislerimizde, hem de parti binamıza gelip giden, partimize sürekli vakit ayıran bir kalabalığa dönüşmesini arzu ediyorum” dedi. Kaplan, “Bu saatten sonra uykumuz, dinlenmemiz, hatta yeri geldiğinde işimiz bile partimizi seçimlerde başarıya taşımamıza engel olmayacaktır.” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.