CHP’de üçüncü isim Gümüş

Bu haber 12 Temmuz 2013 - 23:10 'de eklendi ve 1.250 kez görüntülendi.

bahattinaday12165464513213CHP Merkez İlçe başkanlığını yürüten Bahattin Gümüş, Menteşe Belediye Başkan aday adayı olması nedeniyle partisindeki görevinden istifa ettiğini açıkladı.
Haber Merkezi
Büyük şehir yasası ile yeni kurulacak olan Menteşe Belediye Başkanlığı için aday adayları çıkmaya devam ediyor. CHP’de üçüncü aday adayı Bahattin Gümüş. İlk olarak Bayındırlık Eski Bakanı Erman Şahin’in oğlu Mustafa Şahin’in adaylığını açıklamasının ardından kısa bir süre önce Belediye Meclis Üyesi Hilmi Giresun’da Menteşe Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıklamıştı.
CHP Merkez İlçe Yönetim Kurulu toplantısında aday adayı olmak için istifa kararı alan Bahattin Gümüş, “Menteşe Belediye Başkan aday adayı olmam nedeniyle yürüttüğüm CHP Merkez İlçe Başkanlığındaki görevimden istifa ettim. Yönetim kurulumuz benden sonra kendi arasında toplanarak Merkez İlçe Başkanlığı görevini merkez ilçe teşkilatımızın saymanlığın yürüten Erkan Aydın arkadaşımızı göreve getirdi. 2014 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde partimizin Menteşe Belediye Başkan aday adayı oldum. Aday adaylığı açıklamamı 18 Temmuz Perşembe günü Muğla merkez İlçe Teşkilatında açıklayacağım” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.