CHP’de sönük kutlama

Bu haber 10 Eylül 2013 - 22:14 'de eklendi ve 831 kez görüntülendi.

sonukkutlama1213416413123213132CHP Muğla İl Yönetim tarafından gerçekleştirilen 90. Yıldönümü kutlamaları partilileri hüsran uğrattı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin’in de katıldığı etkinlikte mikrofon krizi yaşanırken, her yerde çalan Belediye Bandosu’nun o gün çalmaması dikkati çekti. CHP’liler Sınırsızlık Meydanı’nı ve Cumhuriyet Meydanı’nı dolduramadı.
Hasan Telli
CHP Muğla İl Yönetim tarafından gerçekleştirilen 90. Yıldönümü kutlamaları partilileri hüsran uğrattı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin’in de katıldığı etkinlikte mikrofon krizi yaşanırken, her yerde çalan Belediye Bandosu’nun o gün çalmaması dikkati çekti. CHP’liler Sınırsızlık Meydanı’nı ve Cumhuriyet Meydanı’nı dolduramadı.
CHP’nin 90, Yıl kutlamalarında büyük bir düzensizlik yaşandı. İl genelindeki tüm CHP’li belediye başkanlarının, ilçe teşkilatlarını ve yerel seçim aday adaylarının bir araya geldiği etkinlik Sınırsızlık Meydanı’nda buluşma ile başladı. Burada sat 16.00 sıralarında Milas’tan getirilen davul-zurna eşliğinde davetliler karşılanırken, meydana saat 16.30 sıralarında Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin geldi. Meydanda toplananlarla tek tek tokalaşan Keskin, meydandaki kaidenin önünde kısa bir konuşma yaptı, ancak ses düzeni kurulmadığı için kendisini duyan olmadı. Daha sonra Keskin doğum günü pastasını kesti.
Adnan Keskin tarafından kesilen yaş pastanın dağıtımı yapılmadan Cumhuriyet Meydanı’na yürüyüşe geçildi. Sınırsızlık Meydanı’ndan Cumhuriyet Meydanı’na ellerinde bayrak olmadan yürüyen 300-400 kişi kadarlık topluluk burada Atatürk’ün huzurunda saygı duruşunda bulunup, İstiklal Marşı okudu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.