CHP’de adaylar belirlenmeye devam ediyor

Bu haber 07 Aralık 2018 - 23:43 'de eklendi ve 360 kez görüntülendi.

 

CHP’nin Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayının belli olmasının ardından ilçe belediye başkan adayları da belli olmaya başladı. CHP’nin son yapılan MYK toplantısının ardından Muğla’nın 13 ilçesinden 7 ilçenin belediye başkan adayı belirlenirken, geri kalan 6 ilçe belediye başkan adayının önümüzdeki günlerde kamuoyuna açıklanacağı kaydedildi.

Metin Karakoç

CHP’nin Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayının belli olmasının ardından ilçe belediye başkan adayları da belli olmaya başladı. Uzun süreden bu yana CHP’nin Muğla’da beklenen adayları son yapılan MYK toplantısının ardından kamuoyu ile paylaşıldı. 13 ilçeden 7 ilçenin belediye başkan adayının belirlendiği ilçelerde CHP Genel Merkezi, mevcut belediye başkanları ile seçime gitme kararı aldı.

CHP Genel Merkezi Menteşe Belediye Başkan adayı Bahattin Gümüş, Ula Belediye Başkan adayı Ümit Karaarslan, Milas Belediye Başkan adayı Muhammet Tokat, Datça Belediye Başkan adayı Gürsel Uçar, Dalaman Belediye Başkan adayı Muhammet Şaşmaz ve Kavaklıdıre Belediye Başkanı olarak Kenan Ay’ı aday gösterdi.

CHP’de Bodrum, Marmaris, Yatağan, Ortaca, Köyceğiz, Fethiye ve Seydikemer belediye başkan adaylarının önümüzde hafta içerisinde açıklanacağı belirtildi.

Sosyal medyadan teşekkür

CHP Genel Merkezi tarafından bir dönem için yeniden aday gösterilen Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama ile Muğla seçmenine teşekkür etti. Başkan Gümüş, mesajında, “Sevgili Menteşeliler; sizlerle birlikte çıktığımız bu yolda aynı azim ve özveriyle çalışmaya, Menteşe’yi birlikte yönetmeye devam edeceğiz. Bizlerden desteğini esirgemeyen başta Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na, Genel Merkezimize, il ve ilçe örgütlerimize, muhtarlarımıza, sivil toplum kuruluşlarına ve Menteşe halkına teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımızın güveni ve desteği ile aynı azim ve şevkle Menteşe’yi birlikte yönetmeye devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.