CHP yemeği festival havasına dönüştü

Bu haber 17 Mart 2015 - 0:49 'de eklendi ve 1.007 kez görüntülendi.

yemekkCHP Muğla il teşkilatı Yatağan’da düzenlenen dayanışma yemeğinde bir araya geldi. CHP Yatağan İlçe Başkanı Kamil Genek ve yönetiminin özverili çalışmaları Belediye Başkanı H. Haşmet Işık, CHP Kadın Kolları Başkanlığı, CHP Gençlik Kolları Başkanlığı’nın da GELİ Salonu’nda bir araya gelen partililer adeta gövde gösterisi yaptılar.

Hüseyin Kocabıyık

GELİ Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen CHP dayanışma yemeğinde milletvekilleri Prof. Dr. Nurittin Demir, Tolga Çandar, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, CHP İl Başkanı Mürsel Algan, CHP Yatağan İlçe Başkanı Kamil Genek, Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık ile milletvekili aday adayları ve çok sayıda partili katıldı. CHP’nin GELİ Sosyal Tesisleri’ndeki gecesi tam anlamı ile bir karnaval havasına dönüştü. Geceye gelen konuklar arasında CHP milletvekili aday adaylarının hemen hemen tümünün gecede bulunması salona ayrı bir güzellik getirdi. Davul zurna eşliğinde de protokolün harmandalı oyunu geceye ayrı bir renk kattı.

Gecede CHP milletvekili aday adaylarının tamamının masaları dolaşıp kendilerine oy istemeleri de ayrı bir güzellik olarak değerlendirildi. Yatağan GELİ Sosyal Tesisleri’nde yapılan CHP dayanışma yemeğine tüm ilçelerdeki partililerin gelmesi üzerine salonda izdiham yaşanması dayanışma gecesini festival havasına dönüştürdü.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.