CHP ve AKP Milletvekilleri Teşekkür Turlarında « Hamle Gazetesi

CHP ve AKP Milletvekilleri Teşekkür Turlarında

Bu haber 12 Kasım 2015 - 0:08 'de eklendi ve 888 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, Ak Parti’nin ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin Muğla Milletvekilleri mazbatalarını alır almaz başta Muğla olmak üzere bütün ilçeleri dolaşıp Ak Parti seçmenine ve CHP seçmenine partileri adına teşekkür ziyaretinde bulunmaktalar. Yeni seçilen Ak Parti Milletvekilleri Hasan Özyer, Nihat Öztürk gitmiş oldukları yerlerde ilginin en büyüğünü görmekteler. Elbette olacak tabi. Çünkü ülkeyi Ak Parti iktidarı yürütüyor. Seçmenlerde isteklerini elbette Ak Parti milletvekillerinin yanında olacak ve kendilerine ilgi gösterecek ve bu güzellikler de oluyor. Ak Parti Milletvekilleri Hasan Özyer ve Nihat Öztürk kendilerine gösterilen ilgiden son derece memnun kalmış olacaklar ki vatandaşın her isteğini not alıp ilgileneceklerini söylüyorlar.

Önceki gün Muğla’da vatandaşlarla bir araya gelen AKP Milletvekilleri vatandaşa hitaben: Ne istediğiniz olursa Muğla milletvekilleri olarak AKP iktidarı bundan böyle önceden de olduğu gibi hizmetlerin en büyüğünü yerine getirecektir diye konuşan Sayın Öztürk ve Sayın Özyer’in bu konuşmaları üzerine vatandaşlar memnuniyetini belirttiler. Daha sonra Yatağan, Milas ve Bodrum’a gidip vatandaşlarla bir araya geleceklerini açıklayan milletvekilleri ertesi günü de Ula, Köyceğiz, Ortaca ve Dalaman’a gidip partililerle olacaklarını açıkladılar. Geriye kalan ilçelere de gelecek hafta içinde uğrayacaklarını belirten AKP Milletvekilleri Hasan Özyer ve Nihat Öztürk vatandaşlarının kendilerine ve partilerine gösterilen ilgiden dolayı memnuniyetlerini belirttiler.

CHP MİLLETVEKİLLERİ TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE

Sevgili okurlarım, Muğla CHP Milletvekilleri Av. Akın Üstündağ, Ömer Süha Aldan ve Prof. Dr. Nurettin Demir’de Ak Parti milletvekilleri gibi toplu halde teşekkür ziyaretlerine devam ediyorlar. CHP’nin üç milletvekili Sayın Demir, Sayın Üstündağ, Sayın Aldan önceki gün Milas ilçesinde partililerle ve seçmenlerle bir araya gelip seçmenlerle birlikte oldular. İktidar partisi olmasalar da CHP’nin milletvekillerine de ilginin fazla olduğu görüldü.

Belediye Parkı’nda konuşan CHP Milletvekilleri Ömer Süha Aldan, Nurettin Demir, Av. Akın Üstündağ: CHP’nin iktidar olabilmesi için CHP çatısı altında bir şeyler yapılması gerek. Seçmen CHP’ye niçin oy vermedi, bu araştırılmalı. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu vatandaşa güzel vaatler vermesine rağmen seçmen niçin oy vermedi, bir türlü anlayamıyoruz. Bundan sonra hedefimiz iktidar olmaktır dedi.

Ben de diyorum ki bazı partililer şimdiden iktidar olacağız diye konuşuyorlar. Ya kardeşim kaçar milletvekili çıkardınız da iktidar arayışında oluyorsunuz? Kadrolarınızı genç ve dinamik isimlerden oluşturun ki 4-5 yıl sonra belki iktidar yüzü görebilirsiniz. Herhalde bir şeyler anlatabilmişimdir sevgili okurlarım.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.