CHP ve AK Parti Kadın Kolları Başkanlarının Seçim Çalışmaları

Bu haber 25 Haziran 2018 - 2:39 'de eklendi ve 725 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, Yatağan’da gerçekleşen seçim programında CHP Kadın Kolları Başkanı Ulviye Kızıldağ ile yönetim kurulu kadınları işi gücü bıraktı CHP’yi nasıl bir oy fazla çıkarabiliriz düşüncesiyle yoğun çalışma yaptılar. Gitmedikleri mahalle ve sokak kalmadığı dile getiriliyor. Yatağan CHP Kadın Kolları Başkanı Ulviye Kızıldağ’ın başarılı çalışmaları sonrası Yatağan CHP’sinde büyük bir atak olduğunu söyleyebilirim.

Sevgili okurlarım, CHP Kadın Kolları Başkanı emekli öğretmen Ulviye Kızıldağ’ın bu başarılı çalışmaları acaba önceki günlerde gerçekleşecek genel seçimlerde ne gösterecek bekleyelim görelim. Ben iyi bir netice alacağına inanıyorum. Çünkü Ulviye Kızıldağ’da güler yüzlülük, sempatiklilik her şeyden önce hanımefendi bir başkan. O nedenle Yatağan CHP’sinin ilçede fazla oy almasını sağlayacak tek isim.

Sevgili okurlarım, Yatağan CHP Kadın kolları Başkanı Ulviye Kızıldağ partisinin adına güzel çalışmalar yapar da Yatağan Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Küçük aynı çalışmayı yapmaz mı? Elbette fazlası ile yapar. Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Küçük üç dönemdir Kadın Kolları Başkanlığı’nı başarı ile yürütüyor. Hele örgütçülüğüne diyecek yok. İşi gücü Kadın Kolları yöneticileri ile birlikte gitmediği köy kalmadı desek yerindedir.

Sevgili okurlarım Fatma Küçük Örgütü’ne bağlı bir partili oluşu nedeniyle Ak Partili kadınlarla devamlı diyalog içinde olması sosyal demokrat olan bir ilçede AK Parti adına oy toplayan bir başkan olarak adı güzelliklerle anılabiliyor.

Sevgili okurlarım, yatağan Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Küçük Ak Parti’nin Ankara’daki üst düzey yöneticileri ile devamlı diyalog içinde olan sosyal yönlü bir hanımefendidir. Lafın sonuna gelmek istersek Yatağan’da yapılacak olan genel seçimlerde CHP’nin mi yoksa AK Parti’nin mi Kadın Kolları Başkanı kazanacak bekleyelim görelim sevgili okurlarım.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.