CHP olarak önceliğimiz Türkiye

Bu haber 29 Ekim 2015 - 23:27 'de eklendi ve 601 kez görüntülendi.

NURETTİN DEMİR: “CHP OLARAK ÖNCELİĞİMİZ TÜRKİYE”Bodrum’da genel seçim çalışmalarını sürdüren Muğla Milletvekili CHP’li Milletvekili Adayı Prof. Dr. Nurettin Demir sivil toplum kuruluşlarına yaptığı ziyarette, “Türkiye’yi huzur ortamına kavuşturacak, iç ve dış sorunlarımızı çözebilecek, birlik ve beraberliği sağlayacak tek parti Cumhuriyet Halk Partisidir” dedi.
İlkay Yıldız
Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen seçim çalışmaları kapsamında ilçeye gelen Muğla Milletvekili CHP’li Milletvekili Adayı Prof. Dr. Nurettin Demir, partililerle birlikte Bodrum’daki STK’ları ziyaret eti. CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, CHP Bodrum Yönetim Kurulu Üyeleri ve partililer ziyaretler süresince milletvekili adayına eşlik etti.
İlk ziyaret sabah saatlerinde Bodrum Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odasından başladı. CHP Muğla Milletvekili Adayı Nurettin Demir ile partilileri oda başkanı ve üyeler karşıladı. Nurettin Demir, CHP olarak yaptıkları çalışmalardan bahsederek gezdikleri yerlerde CHP’ye ilginin çok daha fazla arttığına tanık olduklarını söyledi. Bodrum Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Mustafa Uslu ise “CHP Bodrum İlçe Başkanlığı ve Başkanımız, gördüğümüz kadarıyla yoğun bir şekilde çalışıyorlar. Bodrum ve Muğla’nın ilçelerinde seçimlerin eskisinden çok daha iyi olacağını hissediyoruz. Tabi ki siz tüm ülkeyi dolaşıyorsunuz. Oradaki izlenimleriniz bizim için çok önemli. Eğer orada da bu algıyı hissedebildiyseniz biz de mutlu oluruz inşallah. Muğla’da Bodrum’da İzmir’de bir sıkıntımızın olacağını düşünmüyorum. ”dedi.
Nurettin Demir daha sonra Recai Seymen ve beraberindekilerle TMMOB’yi ziyaret ederek ilçe koordinasyon kurulu sekreteri Şahabettin Doğan ve oda üyeleriyle birlikte 1 Kasım genel seçimlerini değerlendirdi. CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, “Bu seçim sürecine Türkiye açısından baktığınız zaman Türkiye’nin ekonomik anlamda çok ciddi sıkıntıları var ve hala dünyanın en kırılgan beş ekonomisinden biri. Böyle bir ekonomik gerçek olduğu halde birisi tekrar Türkiye’yi seçim ortamına götürdü. Bu seçimde de biz bir aydır alanlardayız, yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Bu seçimin bir özelliği de devlet yardımı olmadan gidilen bir seçim olması. Çünkü 2015 bütçesine ikinci bir seçim konulmadığı için hiçbir siyasi partiye bir kaynak aktarılmadı. Şu anda biz kendi üyelerimizin, kendi milletvekillerimizin bir takım destekleriyle bu seçimi götürüyoruz.” dedi.
Bodrum Deniz Ticaret Odasına yapılan ziyarette ise Deniz Ticaret Odası Bodrum Şube Başkanı Gündüz Nalbantoğlu, kendisinin de bir CHP delegesi olduğunu ifade ederek “Bir oda üyesi olarak ben; denizler için sahiller için ya da mühendisi ilgilendiren sektörler için ne yapabiliriz bunun peşindeyim. Gönlümüzde yatan tabi sosyal demokrat bir partidir. Bizim en büyük isteğimiz gelecek olan iktidarın -bu koalisyon iktidarı da olabilir- bizimle beraber çalışmasıdır. Çıkacak olan yönetmeliklerde ve diğer sektörümüzle ilgili konularda görüşümüzün alınmasıdır. Bizim ‘mutlaka bizim dediğimiz olacak’ diye bir iddiamız yok. Görüşüp danışıp tartışıp bir yerde buluşmak, bizim arzumuz bu” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.