CHP Muğla İl Başkanı Mürsel Alban: “Muğla tarih yazacak” « Hamle Gazetesi

CHP Muğla İl Başkanı Mürsel Alban: “Muğla tarih yazacak”

Bu haber 20 Mayıs 2015 - 1:41 'de eklendi ve 1.008 kez görüntülendi.

chpalbannCHP Muğla İl Başkanı Mürsel Alban 7 Haziran seçimlerinde Muğla’nın tarih yazacağını söyledi.

Hüseyin Kocabıyık

CHP Muğla İl Başkanı Mürsel Alban yapmış olduğu seçim gezilerinden çok memnun olduğunu, gitmiş oldukları tüm ilçelerde ve mahallelerde seçmenin CHP’ye susamışlığını gördüğünü ayrıca milletvekilleri başta olmak üzere CHP milletvekili adaylarının gece gündüz çalıştıklarını dile getirdi. CHP İl Başkanı Mürsel Alban, CHP heyetinin önceki gün değişik ilçelere gidip dağılıp seçmenlerle bir araya geldiğini ve kendilerine gösterilen ilgiden son derece memnun olduklarını açıkladı.

CHP’nin milletvekili adayları Prof. Dr. Nurettin Demir, Av. Akın Üstündağ, Ömer Süha Aldan, Av. Burak Erbay ve Süleyman Girgin birlik ve beraberlik içinde seçim çalışmalarını sürdüren Alban, vatandaşların seçim çalışmalarına ilgi göstermelerinden büyük bir memnuniyet duyduğunu kaydetti.

Menteşe’de gerçekleşen seçmen ziyaretinde Muğla’da 4 milletvekili çıkaracağı ve bu sayede CHP’nin iktidar olacağı belirtilirken, Bodrum’da CHP’li kadınlar ise milletvekili adaylarını yalnız bırakmayıp geç saatlere kadar partileri adına seçmenlerden oy istediler.

CHP İl Başkanı Mürsel Alban, “Muğla seçmeni hangi partiye oy atacağını iyi bilir. Seçmenlerimizden şimdiye kadar görmediğimiz ilgiyi gördük. Bunun bir örneği de Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun Muğla’da yapmış olduğu miting kalabalığımızdır. Milletvekili aday adaylarımızın söylediği gibi CHP Muğla’da 4 milletvekili kazanıp Ankara’nı yolunu tutup, inşallah CHP iktidarını göreceğiz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.