CHP İl Başkanı Mürsel Alban: CHP İktidara Geliyor

Bu haber 15 Nisan 2015 - 20:56 'de eklendi ve 999 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, bugünkü köşe yazımda Muğla CHP İl Başkanı Mürsel Alban ile ilgili bir yazım olacak. CHP’nin İl Başkanı Mürsel Alban ile önceki gün bir söyleyişimiz oldu. Yapmış olduğu söyleyişlerle Muğla’da CHP’nin 4 milletvekili çıkaracağını vurgularken yapılacak olan genel seçimlerde CHP’ye aşırı bir ilginin olduğunu dile getirdi. Mürsel Alban ilk kez bir CHP İl Başkanı olmanın zevkini yaşarken sanki uzun yıllar CHP İl Başkanlığı yapmış gibi zevkle ve heyecanla bir çalışma içinde olduğunu görgüm. Sayın Alban beraberinde çok sayıda bulunan CHP kurmayları ile CHP il binasında il başkanlığı döneminde partisinin büyük bir atak yaparak tarih yazacağını belirtti.

Sevgili okurlarım, deneyimli bir siyasetçi olduğunu belirten CHP İl Başkanı Mürsel Alban beraberinde çalışmış olduğu yönetim kurulu üyelerinin de deneyimli partili olmalarının haricinde Muğla’da parti içinde bulunan CHP kurmaylarının da çok büyük katkıları olduğunu belirtip, 7 Haziran’da CHP Muğla’da tarih yazıp 4 milletvekili çıkarmak için uğraş verdiklerini ve bu güzelliği de gerçekleştireceklerini açıkladı.

Sevgili okurlarım, CHP’nin çiçeği burnundaki İl Başkanı Mürsel Alban yapmış olduğu sohbette: CHP’nin yönetim kurulu üyeleri ve parti kurmaylarının haricinde ilçelerde de bulunan CHP’lilerin de var gücü ile çalışmaları bizlere güç katıyor. Rahmetli Başbakan Bülent Ecevit’in almış olduğu %45’e yakın oyun fazlasını Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ile daha fazlası ile alınacağına inanıyorum. Çünkü Muğla’da CHP’nin milletvekili dev kadrosu ortada dedi.

Sevgili okurlarım, tabi bu ara CHP il binasına gelip giden vatandaşlar çoğunluktaydı. Tüm partililerde büyük bir heyecan vardı. Hepsi bir ağızdan bu genel seçimler Türkiye’nin kurtuluşu olacak, AKP iktidarı yaptıklarının tüm hesabını adalet önünde verecek dediler. Muğla CHP İl Başkanı Mürsel Alban seçimlerin yaklaştığını o nedenle tüm partililerin gece gündüz demeden ev ev, işyeri işyerini tek tek dolaşıp CHP adına oy isteyecekler. Böylelikle AKP’nin şapkasını 7 Haziran’da önlerine eğdireceğiz. Muğlamızda 3 olan milletvekilimizi 4 yapıp küçük Malatya’yı bir kez daha şahlandıracağız dedi.

Sevgili okurlarım, bizlere de zaman ayıran Muğla CHP İl Başkanı Mürsel Algan’ı çok neşeli gördük. Nedeninin de CHP il binasındaki görüntüler CHP’nin iktidar olacağı inancındaydı. Biz ne söyleyeyim her şeyin hayırlısı olsun sevgili okurlarım.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.