CHP İl Başkanı Mürsel Alban adaylığını açıkladı

Bu haber 06 Aralık 2015 - 19:35 'de eklendi ve 1.037 kez görüntülendi.

CHP İl Başkanı Mürsel Alban adaylığını açıkladı (1)Muğla CHP İl Başkanı Mürsel Alban 20 Aralık’ta yapılacak olan CHP İl Kongresi için İl Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
Hüseyin Kocabıyık
CHP Muğla İl Başkanı Mürsel Alban, 20 Aralık tarihinde gerçekleşecek olan il başkanlığı seçimlerine aday olacağını kaydetti.
CHP Genel merkezi tarafından bir süre önce CHP İl Başkanlığına atanan Mürsel Alban tekrar İl Başkanlığına olmak için uzunca bir zamandan bu yana partililer ve belediye başkanları ile birlikte temasta bulunmuş ve almış olduğu işaret üzerine partili arkadaşları ile konuşup çok sayıda destek aldığı için yeniden İl Başkanı Adayı olduğunu söyledi.
CHP’nin eski milletvekillerinden Prof. Dr. Gürol Ergin ise, “Ben de CHP İl Başkanı Adayı olacaktım ama adaylıktan vazgeçip tercihimi Mürsel Alban’dan yana kullanacağım. Çünkü Mürsel Alban can dostu saygın bir arkadaşımızdır. Kendisini de şimdiden tebrik ederim” dedi. Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık ise: Muğla CHP İl Başkanı Mürsel Alban’ın tekrar CHP İl Başkanlığına aday olması CHP adına ayrı bir güzelliktir. Sayın Alban’a destek verdiğim gibi devamlı da yanındayım” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.