CHP Bodrum’un kadınları destek için yollarda

Bu haber 04 Ekim 2015 - 23:03 'de eklendi ve 639 kez görüntülendi.

chpbodrumCHP Bodrum İlçe Örgütü Kadın kolları üyeleri 22 Eylül günü yaşanan sel felaketinde zarar gören esnaf ve vatandaşlara geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

 

CHP Bodrum İlçe Örgütü Kadın kolları üyeleri 22 Eylül günü yaşanan sel felaketinde zarar gören esnaf ve vatandaşlara geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Yapılan ziyarete CHP Bodrum ilçe Örgütü Kadın Kolları Başkanı Ender Taşören ve üyeleri, CHP İl Kadın Kolları başkanı Belkız Bozacı, Genel Merkez Kadın Kolları MYK Üyesi Dürüye Taş ile birlikte partili kadınlar katıldı.
Ortakent, Bitez, Konacık ve Gümbet mahallerinde sel felaketinde iş yeri ve evleri zarar gören esnaf ile vatandaşları gezen CHP Bodrum ilçe Örgütü Kadın Kolları Başkanı Ender Taşören ve üyeleri, Genel Merkez Kadın Kolları MYK Üyesi Dürüye Taş tek tek vatandaşların sorunları dinleyerek, ihtiyaç listesi çıkardı. CHP’li kadınlar özellikle kadınlara teselli vererek ihtiyaçlarının Bodrum Belediyesi Sosyal Hizmetler müdürlüğü tarafından hızla görüldüğünü ve görülmeye devam edeceğini bildirdiler. (İHA)
 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.