CHP Bodrum seçim için atağa geçti

Bu haber 29 Mayıs 2015 - 22:15 'de eklendi ve 695 kez görüntülendi.

chpbodrum5165156156CHP Bodrum İlçe Örgütü 7 Haziran da yapılacak olan genel seçimlere sayılı günler kala çalışmalarına CHP Muğla Milletvekili ve 25. Dönem Milletvekili Adayı Ömer Süha Aldan ile hız kesmeden devam ediyor.

Haber Merkezi

Sabah saatlerinde basın buluşmasıyla başlayan çalışmalarda kahvaltılı sohbet eden partililer Bodrum’da görev yapan yerel ve ulusal basın mensuplarının gündemle ilgili sorularını yanıtlayarak, “Yaşanacak Bir Türkiye” ve “Merkez Türkiye” programları hakkında bilgi verdiler.
Basınla yapılan kahvaltının ardından Bodrum Esnaf, Sanayici İş Adamları (BESİAD) üyelerinin geleneksel olarak düzenledikleri yemekli toplantıya katılan CHP’lilere Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’da eşlik etti. Yaklaşık bir saat süren toplantıda BESİAD üyeleri adına konuşan Başkan İlhami Özden iş adamlarının Bodrum ve esnaflar için CHP’den beklentilerini ve dileklerini sıralayarak destek istedi.
CHP Bodrum İlçe Örgütü Başkanı Recai Seymen, CHP Muğla Milletvekili ve 25. Dönem Milletvekili Adayı Ömer Süha Aldan ve Bodrum Belediye Başkanı CHP’li Mehmet Kocadon da birer konuşma yaparak, yaşanan süreçte Büyükşehir Belediyesi olmanın zorluklarını yaşadıklarını yine de bu süreci en kısa sürede aşarak iş adamalarının bütün beklentilerinin gerçekleştirileceğini, yaşanacak seçim sürecinden sonra iktidar olunduğu takdirde devlet desteğinin daha kısa sürede ulaşarak sürecin daha kısa sürede gerçekleşeceğini belirtiler.
Buradan Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB), Bodrum İlçe Koordinasyon Kurulu Bileşenleri tarafından, “Bodrum Yarımadası ve Rüzgar Enerji Santralleri” konulu düzenlenen panele katılan partililer, bu toplantıya destek verdiklerini, rüzgar enerjisine karşı olmadıklarını, çevreye etkisini ve doğal hayatın korunmasının öncelikli olmasını, kurulan tribünlerin insan sağlığını olumsuz etkileyebilecek şekilde, yerleşim yerlerine yakın olmamasına ve turizm bölgelerinde doğanın siluetini olumsuz yönde etkilemesine karşı olduklarını belirtip başarılar dileyerek toplantıdan ayrıldılar.
Partililer buradan esnaf ziyaretleri yaparak Trafo Bodrum’da yer alan Bodrum Belediyesi Hakan Aykan Kültür ve Sanat Merkezi’nde açılışı yapılan, Bodrum Belediyesi Sözlü Tarih Çalışmaları ‘Anılarla Bodrum Sohbetleri’ Çalışma Grubu ile Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odasının işbirliği ve Bodrum Belediyesinin destekleriyle ‘Geçmişten Günümüze Bodrum Esnafları Fotoğraf Sergisi’ne katıldılar. Sergide, CHP Muğla Milletvekili ve 25. Dönem Milletvekili Adayı Ömer Süha Aldan’da meslekte 40 yılını aşmış Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyesi bir vatandaşa, odaya ilk kayıt yaptırdığı tarihteki fotoğrafının çerçeveletilmişini hediye etti.
Sergi sonunda ilçe binasına geçen CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen ve CHP Muğla Milletvekili ve 25. Dönem Milletvekili Adayı Ömer Süha Aldan partili avukatlarla bir araya gelerek seçim sandıkları ve yapılması gerekenler konusunda fikir alışverişinde bulundular Günün son programında partililer Umurca ve Kumbahçe mahallelerinde bulunan kahvelerde Bodrum Belediye Başkanı CHP’li Mehmet Kocadon’un da katılımıyla vatandaşlarla buluşup CHP “Yaşanacak Bir Türkiye” sloganıyla hazırladığı seçim programını anlatarak destek istediler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.