CHP 90 yaşında

Bu haber 07 Eylül 2013 - 10:42 'de eklendi ve 1.004 kez görüntülendi.

chpatespurkusdu1213213216541Cumhuriyet Halk Partisi kuruluşunun 90’ncı yılını Muğla’da ilk kez görkemli etkinliklerle kutluyor. CHP Muğla İl Başkanı Mustafa Öztürk, “9 Eylül’de gündüz etkinliklerimiz olacak. Gecede tüm CHP’lileri Kuruluş Balosu’nda buluşmaya davet ediyorum.” dedi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin’in geleceği öğrenildi.
Özcan Özgür
Cumhuriyet Halk Partisi kuruluşunun 90’ncı yılını Muğla’da ilk kez görkemli etkinliklerle kutluyor. CHP Muğla İl Başkanı Mustafa Öztürk, “9 Eylül’de gündüz etkinliklerimiz olacak. Gecede tüm CHP’lileri Kuruluş Balosu’nda buluşmaya davet ediyorum.” dedi.
Belediye başkan adaylarının hangi yöntemle belirleneceği kesinleşen Muğla’da yöneticilerin adeta çıbanı delindi. Yöntem kararı ile rahat bir nefes alan İl Örgütü partinin kuruluş yıldönümü hazırlıklarına başladı. 9 Eylül Pazartesi günü Altınkalp Restoran’Da düzenlenecek olan Kuruluş Balosu’nda büyük şehir belediye başkanı aday adayları ile tüm ilçelerin aday adaylarının bir araya gelmeleri bekleniyor.
Bu büyük buluşma ve kutlama öncesi kendisiyle görüştüğümüz İl Başkanı Mustafa Öztürk şu bilgileri verdi:
“CHP İl Yönetimi olarak 9 Eylül Pazartesi günü ilk kez kapsamlı bir kutlama yapıyoruz. O gün parti olarak meydanlara çıkacağız. Sınırsızlık Meydanı’nda sat 16.00’da doksanıncı yaşımızın pastasını keseceğiz. Pastanın dağıtımını halka aday adaylarımız yapacak. Burada hep birlikte davul zurna eşliğinde eğlence yaşayacağız. Genel Başkan Yardımcımız sayın Adnan Keskin de aramızda olacak. Sınırsızlık Meydanı’ndaki etkinliğin ardından saat 17.00’de Cumhuriyet Meydanı’nda Atatürk Anıtı’na partimizin çelengini koyacağız. Aynı gün sat 20.00’de Altınkalp Restoran’da balomuzda hep birlikte olacağız.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.