CHP 2015 seçim stratejisini belirliyor « Hamle Gazetesi

CHP 2015 seçim stratejisini belirliyor

Bu haber 02 Ekim 2014 - 6:12 'de eklendi ve 647 kez görüntülendi.

chp2015Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Fethiye İlçe Teşkilatı Genişletilmiş Danışma Kurulu toplantısında CHP’nin 2014 yılı seçim stratejisi masaya yatırıldı.

Haber Merkezi

Toplantıya CHP Muğla Milletvekilleri Prof. Dr. Nurettin Demir ile Ömer Süha Aldan’ın yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün ile Belediye Meclis üyeleri eski ilçe başkanları, Muğla eski milletvekilleri Sami Gökmen, Ali Cumhur Yaka ve çok sayıda partili katıldı. Fethiye Anadolu otelcilik ve turizm meslek lisesi salonunda yapılan CHP Fethiye genişletilmiş danışma kurulu toplantısında Divan Başkanlığını İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu yaparken başkan yardımcılığını Oğuz Bolelli, Divan üyeliklerini de Ulaş Yavuz, Çağla Düzenli ve Suat Özbek yaptı.
CHP Fethiye İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu, toplantının amacının 2015 yılında yapılacak genel seçimler için CHP’nin stratejisini belirlemek olduğunu anlatarak “2015 Genel seçimleri öncesi örgütümüzün tüzük değişikliği önergeleri, parti programımıza eklenmesi önerilen görüş, fikir ve düşünceler, 2015 genel seçim stratejilerinin görüşüleceği; ilçe genişletilmiş danışma toplantısına hoş geldiniz” dedi.
CHP Muğla İl Başkanı Mustafa Öztürk de, “Sınırlarımızda yaşanan olayları hep birlikte izliyoruz. Konuşacak şey çok. 2015 yılında yapılacak genel seçimler ile Türkiye’nin düşmüş olduğu bu durumdan kurtarmak için çalışmalarımızı çok daha fazla yoğunlaştıracağız. Yeni stratejiler belirleyeceğiz. Seçim stratejimizi ve parti programlarımızı 2015 seçimlerinde Muğla ve Türkiye’de % 60 oy hedefi ile belirleyeceğiz” dedi.
İl Başkanı Mustafa Öztürk’ün konuşmasından sonra Genişletilmiş Fethiye İlçe Danışma Kurulu toplantısı basın mensuplarına kapalı olarak devam etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.