Çay içmeye gitti, miting gibi karşılandı « Hamle Gazetesi

Çay içmeye gitti, miting gibi karşılandı

Bu haber 18 Mart 2019 - 2:42 'de eklendi ve 479 kez görüntülendi.

Marmaris Belediye Başkanı ve DSP adayı Ali Acar seçim çalışmaları kapsamında mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Daha önce ziyaret ettiği Turunç’tan bir kez daha “çay daveti” gelince hafta sonu Turunca giden Ali Acar’ın çay sohbeti mini mitinge dönüştü.

Nazife Taşdelen

Marmaris Belediye Başkanı ve DSP adayı Ali Acar seçim çalışmaları kapsamında mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Daha önce ziyaret ettiği Turunç’tan bir kez daha “çay daveti” gelince hafta sonu Turunca giden Ali Acar’ın çay sohbeti mini mitinge dönüştü.

Turunç sahil kenarında bulunan çay bahçesinde toplanan Turunçlu vatandaşlarla bir araya gelen Acar, mahallenin sorunlarını yakından bildiğini, geçtiğimiz 5 yılda çeşitli engellemelerden ve Büyükşehir yasasının yanlış uygulanmasından dolayı bazı projelere başlanamadığı belirtti.

Acar vatandaşlar ile yaptığı sohbetinde, “Önümüzdeki 5 yıllık süreç muhteşem bir süreç olacak. Büyükşehir’de Behçet Saatcı’nın liderliğinde yalnızca merkezde değil tüm mahalle ve köylerimizde hizmette zirve yapacağız. İlginç bir seçim süreci yaşıyoruz. Bugüne kadar CHP ile ilgisi olmayanların buluştuğu takım şu anda Ali Acar düşmanlığı üzerine oynuyor. Kimler ne hesaplar yapıyor; büfe derdi, pazar tezgahları, ruhsat, gayrı yasal işleri yaptıralım, belediye nimetlerinden yararlanalım diye küçük hesap peşinde olanlara da bu memleketi yem edecek halimiz yok” dedi.

Acar konuşmasında seçim yarışında geride kalanların bir bahane bularak kent meydanındaki görsellerin kaldırılmasına, 19 Mayıs Gençlik Meydanı’nda belediye etkinliklerinin duyurulduğu ekrana ve son olarak da miting saatlerine kadar her şeye itiraz ettiğine de değindi. Acar şunları söyledi:

İYİ Partinin adayı olmamasına karşın onun için de miting talebinde bulunmuşlar ki 2 miting yapacaklarmış. Bizim de tek miting için sabah saati yerine boş olan bir öğleden sonrayı kullanmamıza itiraz etmişler. Yani boks maçı başladıktan sonra, ringin zemini bozuk, antrenör orada değil de şurada dursun, halat öyle değil böyle olsun, bu hocayı beğenmedim diyorlar. Ya kendine güvenmiyorsan niye çıkıyorsun ringe kardeşim? Korkunun ecele faydası yok. İsterlerse miting izni bile vermesinler. Eğer bu seçimi sizlerle birlikte almazsak bu memlekette bize yaşam hakkı yok. Bizde koltuk sevdası değil, memleket, bayrak, vatan sevdası var. Art niyetli, çıkarcı-menfaatçi, bu memleketi talan etme niyetindeki insanlara karşı göğsünü siper etmeyen Ali Acar namerttir. Öyle yağma yok.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.