Çantasını son anda kurtardı « Hamle Gazetesi

Çantasını son anda kurtardı

Bu haber 30 Kasım 2015 - 23:25 'de eklendi ve 909 kez görüntülendi.

ÇANTASINI PATLATILMAKTAN SON ANDA KURTARDI MUĞLA’NIN MENTEŞE İLÇESİNDE ESKİ OTOGAR YANINDAKİ OTOBÜS DURAĞINDA UNUTULAN SİYAH ÇANTA PATLATILMAK ÜZERE İKEN SAHİBİ GELDİMenteşe İlçesi’nde eski otogar yanındaki otobüs durağında unutulan siyah çanta polis tarafından fünye ile patlatılmak üzere iken sahibini son anda yetişti.

Muğla’da otobüs durağında bir kız öğrencinin unuttuğu çanta polisi alarma geçirdi. Çanta etrafında güvenlik önlemi alan polis, bomba imha ekiplerinin çantayı tam fünye ile patlatmaya çalışırken, çantanın sahibi kız öğrenci çantasını kurtardı.
Akşam saatlerinde Menteşe Eski Otogar yanındaki otobüs durağında koltukların hemen yanında siyah bir çanta bulundu. 155 Polis ihbar hattını arayan vatandaşların ihbarının ardından polis çanta etrafında geniş güvenlik önlemi aldı. Yolu trafiğe kapatan polis, şerit çekerek geçişleri de engelledi. Olay yerine Bomba İmha ekipleri çağrıldı. Bomba imha uzmanı koruyucu elbiselerini giyerek çantaya fünye yerleştirmek için gittiği sırada çantanın sahibi Üniversite öğrencisi kız polislere çantanın kendisinin olduğunu söyledi.
Bomba imha uzmanı koruyucu elbisesi ile çantayı her ihtimale karşın tedbir amacıyla kontrol ettikten sonra çanta kız öğrenci tarafından alındı. Çantanın içinde elbise olduğu ve kız öğrenci tarafından unutulduğu öğrenildi. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.