Çanakkale 112 AÇM’den teknik ziyaret

Bu haber 12 Mart 2016 - 0:51 'de eklendi ve 1.196 kez görüntülendi.

Çanakkale 112 AÇM’den teknik ziyaret  (2)Çanakkale 112 Acil Çağrı Merkezi’nde görevli yedi kişiden oluşan teknik personel, 5 gün süre ile eğitim görmek için, Muğla 112 AÇM’ye geldiler.

Haber Merkezi

Çanakkale 112 Acil Çağrı Merkezi’nde görevli yedi kişiden oluşan teknik personel, 5 gün süre ile eğitim görmek için, Muğla 112 AÇM’ye geldiler.

Eğitime; Mühendis Oğuzhan Baydar, Tekniker Faruk Kuş, Teknisyen Fatih Palaz, Teknisyen Onur Emre Çakmak, Teknisyen Yaradana Çağrı Göktepe, Teknisyen Kemal Öncü, Teknisyen Koçak Erol  katıldı.

Muğla 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Kamil Karakaya toplantıda yaptığı konuşmada, “Çanakkale AÇM faaliyete geçiş süresi teknik personelin özverili çalışması gereken bir süreç, Çanakkale, Muğla gibi 8 kurumla birlikte hizmet verecek, o nedenle burada görülen hususlar yol gösterici olacak, yapılacak olan teori ve pratik çalışmaların hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Toplantı sonrası, Muğla 112 Acil Çağrı Merkezinde, Çanakkale 112 AÇM Teknik personeline beş gün sürecek. Çanakkale’den eğitime gelen ekibe ASELSAN sistemi ve mesleki alanda bilgi ve becerilerini geliştirmek üzere, karşılaşılan sorunlarla ilgili bilgiler verildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.