Can Medikal 34. Yılını kutluyor

Bu haber 12 Mayıs 2014 - 0:05 'de eklendi ve 1.323 kez görüntülendi.

 

canmedikal34Muğla’da 34 yıldan bu yana aralıksız sağlık sektöründe hizmet veren Can Medikal, kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde seminer düzenlendi.

Kadir Tamer

Muğla’da 34 yıldan bu yana aralıksız sağlık sektöründe hizmet veren Can Medikal, kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde seminer düzenlendi.

Can Medikal tarafından organize edilen ve Muğla Sanayi ve Ticaret Odası Konferans Salonu’nda gerçekleşen’ Liderlik 2020’ konulu seminere Kişisel Gelişim Uzmanı Timur Tiryaki konuşmacı olarak katıldı. Muğla Sanayi ve Ticaret Odası Konferans Salonu’nda gerçekleşen toplantıya katılım büyük oldu.

Muğla Sanayi ve Ticaret Odası Konferans Salonu’nda gerçekleşen seminerin açılış konuşmasını Can Medikal sahibi Gültekin Özkan yaptı. Muğla’da 34 yıldır aralıksız olarak hizmet vermenin gururunu yaşadıklarını kaydeden Gültekin Özkan, “İlk baştan bu yana gece gündüz demeden hizmet verdik ve halen bu şekilde çalışmaktayız. Allah bize sağlık verir ise bundan sonrada böyle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Liderlik ve gelişen teknoloji hakkında bilgiler veren Kişisel Gelişim Uzmanı Timur Tiryaki, “ Bu akşam bahsedeceğim konu ‘Liderlik 2020’ konusu, ben kehanete inanıyorum.  Dünyanın bir yıkım sürecinden geçeceğine değil ama bu ön görü ile birlikte hızlanan bir değişim süreci içerisinde olduğumuza inanıyorum. Mayaların şansı yaver gitti ya da tam bir kehanetti, dünyanın sonunun gelmesi kötü bir şakaydı. Ama gerçekten bir değişim süreci içerisindeyiz. Neden bu değişim süreci içerisinde olduğumuzu ve önümüzdeki 10 yıl işinizi ayakta tutmak, büyütmek ya da kariyerinizi ileriye götürmek ya da başarılı olmak bu akşam önemli mesajlarım olacak. Artık hayatımızda bir şeyler değişiyor, değişmeye de devam edecek. Bu değişim içerisinde bizler plan yapma alışkanlığımızı kaybetmeye başladık. Teknoloji öyle bir gelişiyor ki bundan 10 yıl sonra kendini tamir eden nano asfaltlar olacak. Ancak bu gelişmelere rağmen bir yapı 34. Yılına gelebiliyorsa bu değerlerine ve misyonuna sahip çıkan bir misyonun en iyi göstergesidir. Hedefin altında amaç yoksa bunun bir anlamı yok” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.