Camuzoğlu ailesinin mutlu günü « Hamle Gazetesi

Camuzoğlu ailesinin mutlu günü

Bu haber 20 Ekim 2014 - 23:56 'de eklendi ve 1.766 kez görüntülendi.

camuzogluuuYatağan’ın tanınmış simalarından Camuzoğlu Ev Baklavaları ve Camuzoğlu Pastanesi’nin sahibi Nurettin Camuzoğlu ve hanımefendiliği ile tanınan eşi Emine Camuzoğlu önceki gün biricik oğulları Eren Camuzoğlu için dillere destan sünnet düğünü gerçekleştirdiler.
Hüseyin Kocabıyık
Yatağan’ın tanınmış simalarından Camuzoğlu Ev Baklavaları ve Camuzoğlu Pastanesi’nin sahibi Nurettin Camuzoğlu ve hanımefendiliği ile tanınan eşi Emine Camuzoğlu önceki gün biricik oğulları Eren Camuzoğlu için dillere destan sünnet düğünü gerçekleştirdiler.
Sünnet çocuğu Eren at üstünde davul zurnalar eşliğinde çarşı içinde gezdirilmesi ile başlayan sünnet töreni gecenin geç saatlerine kadar devam etti.
Genç iş adamı Nurettin Camuzoğlu ve sevimli eşi Emine Hanım Hasan Haşmet Işık Düğün Salonu’nda gecenin geç saatlerine kadar sazlı sözlü şarkılar eşliğinde konuklarıyla birlikte eğlendiler. Baba Nurettin Bey, anne Emine hanımın mutlulukları ise konuklar tarafından dile getiriliyordu. Erkekliğe ilk adımını atan Eren’in ablası İrem Hanım ile annesi Emine Hanım’ın giyimleri ve şıklıkları ise göz kamaştırdı. Sünnet çocuğu Eren’de böylelikle erkekliğe adım atmış oldu bizde Hamle Gazetesi olarak Camuzoğlu ailesini tebrik ederiz.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.