Çamoluk Mahallesi’nde, yol tesviye çalışması

Bu haber 02 Aralık 2015 - 23:52 'de eklendi ve 682 kez görüntülendi.

Çamoluk Mahallesi’nde, yol tesviye çalışması (1)Menteşe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince Çamoluk Mahallesinde yol tesviye çalışmaları yapılarak, kış şartlarına uygun hale getirildi.
Haber Merkezi
Menteşe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince Çamoluk Mahallesinde yol tesviye çalışmaları yapılarak, kış şartlarına uygun hale getirildi.
Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, yapılan çalışmalar hakkında yaptığı değerlendirmede, “Belediyemizin Fen İşlerine bağlı ekipleri kırsal mahallelerimizdeki çalışmalarına devam ediyorlar. Çamoluk mahallemizde yapılan çalışmalar kapsamında 80 metre uzunluğundaki eğimli bir yola beton kaplama yapıldı. Eğimi fazla olması ve yolun kötü olması nedeniyle bu yolumuz araç trafiğine kapalı vaziyetteydi. Beton kaplama ile bu yolumuzu araç ve yaya trafiğine açılarak kullanıma hazır hale getirildi” dedi.
Başkan Gümüş, “Ekiplerimiz kırsal mahallelerimizdeki arazi yollarında, mahalle içi yollarda iyileştirme ve yenileme çalışmaları yapıyor, yolların bakım ve onarımlarını gerçekleştiriyorlar. Yapılan çalışmalar neticesinde, mahallelerimizdeki yollar kış şartlarına daha uygun hale getiriliyor. Vatandaşlarımızın memnuniyeti ve yolların modern ve daha kullanışlı olması için hizmetlerimize ara vermeden devam ediyoruz” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.