Camilerde iftar programı devam ediyor

Bu haber 24 Temmuz 2013 - 21:44 'de eklendi ve 707 kez görüntülendi.

camilerdeiftar1235416541321312Ortaca İlçe Müftülüğü, Ramazan ayında kaynaşmayı sağlamak, birlik ve beraberliği daha da pekiştirmek amacıyla camilerde iftar programlarına devam ediyor.

Haber Merkezi
Ortaca İlçe Müftülüğü, Ramazan ayında kaynaşmayı sağlamak, birlik ve beraberliği daha da pekiştirmek amacıyla camilerde iftar programlarına devam ediyor. İftar programları projesi kapsamında cami bahçelerinde mahalle sakinleri ve vatandaşlar iftarda buluşarak hem Ramazan ayının manevi atmosferinden istifade ediyorlar hem de vatandaşlar arasındaki kaynaşma artıyor. Bu proje kapsamında Ortaca İlçe Müftülüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren Dalaklı Mahallesi Vakıf Camisi bahçesinde, mahalle sakinleri ve vatandaşlar iftar programı vesilesiyle bir araya geldi.
Hayırsever vatandaşların katkılarıyla hazırlanan iftar yemeğine, Yaz Kur’an Kurslarına devam eden öğrenciler ve velileri ile siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları mensupları, İlçe Müftüsü Dr. İbrahim Özler, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdulkadir Şahin, İlçe Vaizi Sinan Cansever, din görevlileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
İftar programı, Üçyol Camisi İmam-Hatibi Mustafa Arslan tarafından yapılan dua ile sona erdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.