Çalışmalar devam ediyor « Hamle Gazetesi

Çalışmalar devam ediyor

Bu haber 19 Aralık 2017 - 1:45 'de eklendi ve 478 kez görüntülendi.

Milas Belediyesi, asfaltlama çalışmalarını sürdürürken caddelerde de kaldırım ve yol yenileme çalışmalarını da gerçekleştiriyor.

Haber Merkezi

Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yenilenen yollarda kaldırım ve parke döşeme çalışmalarını sürdürüyor. Son olarak ekipler tarafından Gümüşlük Mahallesi Gümüşkesin caddesi üzerinde parke yol ve kaldırım çalışmasını tamamladı.

Milas Belediyesi, Milas’ı daha modern ve yaşanabilir kent haline getirmeye gayret gösteriyor. Vatandaşların yaşam standardını gün geçtikçe arttıran Milas Belediyesi ilçe genelinde bozuk yol, kaldırımsız cadde ve sokak bırakmıyor. Gümüşkesen caddesi üzerindeki çalışmalarını tamamlayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri şimdide Lozan caddesi üzerinde yol ve kaldırım yenileme çalışmalarına ağırlık verdi.

Şehirleşmenin en önemli ayağının yollar ve kaldırımlar olduğunu vurgulayan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat,  İlçe genelinde yol, kaldırım ve parke çalışmalarına önem verdiklerini belirterek yapılan çalışmaların Milas’ı daha çağdaş ve güzel bir görünüm kazandırdığını belirtti. Hizmetlerinin vatandaşların talepleri doğrultusunda yapıldığını ifade den Belediye Başkanı Tokat, “Halkımızla birlikte onlardan aldığımız güçle daha birçok başarılı çalışmaya imza atacağız” şeklinde konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.