Çalışma bakanlığından Beldibi Belediyesi’ne teşekkür « Hamle Gazetesi

Çalışma bakanlığından Beldibi Belediyesi’ne teşekkür

Bu haber 20 Mayıs 2013 - 18:15 'de eklendi ve 867 kez görüntülendi.

ispirli123134643Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Bakan Faruk Çelik imzalı olarak Beldibi Belediyesi’ne Teşekkür mesajı gönderdi.
Haber Merkezi
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Bakan Faruk Çelik imzalı olarak Beldibi Belediyesi’ne Teşekkür mesajı gönderdi. 10.05.2013 tarihli yazı da; Beldibi Belediyesi’nin Sosyal Güvenlik Pirim borcu olmadığından bahsedilerek ve SGK primlerinin zamanında yatırılmasından dolayı gösterilen duyarlılık için teşekkür ve başarı dilekleri içeren resmi yazı Beldibi Belediyesi’ne ulaştı.
Konuyla ilgili açıklama yapan Beldibi Belediye Başkanı İdris İspirli; “Görevde bulunduğum son dokuz yılda başta SGK olmak üzere, Vergi Dairesi ve diğer Kamu Kurumları ile Belediyemize iş yapan yüklenici kişi ve firmalara ve de Belediye personeline maaşları ve hak edişleri günü gününe ve hiç gecikmeye mahal verilmeden ödenmiştir. Bu hassasiyetimizin Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı yetkilileri tarafından fark edilmesi ve önemsenip, Teşekkür yazısı gönderilmesi başta şahsım olmak üzere tüm Beldibi Belediyesi camiasında memnuniyet yaratmıştır. Bizde bu vesile ile başta Sayın Bakan Faruk ÇELİK olmak üzere tüm Bakanlık çalışanlarına teşekkür ediyor ve kolaylıklar diliyoruz” diye konuştu.
Başkan İspirli; “Bu gün itibariyle Beldibi Belediyesi’nin hiçbir Kurum ve Kuruluşa veya kişiye herhangi bir borcu bulunmamaktadır. Halen devam eden işlerimizle ilgili olan ve önümüzdeki aylarda ödenmesi gereken hak edişlerle ilgili olarak da, nakit varlığımız mevcuttur. 6360 Sayılı kanunla Beldibi Belediyesi gibi borçsuz ve kendi ayakları üzerinde duran bir Belediyenin, Büyükşehir bahanesi ile niçin kapatıldığını da bu vesile ile bir kez daha Kamuoyunun takdirine ve dikkatine sunuyorum ” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.